gebe
  1. yalan dünya

yalan dünya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamıleyken aldatılmak

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında yalan dünya tarafından paylaşıldı.

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...

2. defne gun

defne gun Forum Okuru

Merhaba bende hamileyken aldatildim bebeğim 12 günlükken öğrendim şimdi oğlum 5 aylık hala atlatamadim çok kötüyum eşim olacak o adamdan tiksiniyorum çok zor onunla yaasamak zorunda kalmak ama ilk fırsatta ayrılmak istiyorum ortak borçlardan ddolayi ona katlaniyorum allah yardımcınız z olsun

3. Tly pmk

Tly pmk Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Allh yardimciniz olsun kizlar cok zor durumunuz

4. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Geçer canim neler geçmiyor ki

5. pinar okul

pinar okul Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Bir kadının aldatılması zaten çok çirkinken, hamile bir kadını aldatmak ne aşağılık bir davranıştır. Bunu gerçekten aklım almıyor. Yahu bu kadın senin çocuğunu taşıyor. Hangi vicdanla hangi mideyle sen bunu yapabiliyorsun. Kusura bakmayın, gerçekten tutamıyorum kendimi. İhanetin her türlüsüne karşı olan biriyim kaldı ki karnında çocuğuyla aldatılan bir bayanın psikolojisini tahmin ettiğim için çok daha fazla etkileniyorum. :mad:

Canım benim üzmemeye çalış kendini. Karnında bebek var. En azından bebeğini doğurana kadar sağlıklı olmaya çalış. Bol bol dua et. Sabır, en büyük yardımcın olacaktır. Aldatıldığını düşündükçe stresin büyür, sinirin çoğalır. Düşünmemeye çalış. Kafanı dağıtabilecek meşgaleler bul kendine. Allah yardımcın olsun. Umarın sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın.

hamıleyken aldatılmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılmak

Aldatılmak

Hayatın insanlara yüklediği bir yükmü, yoksa bir kaçış mı tüm dertlerden yada yeni bir hayatmı yeniden yaşamımızı tazeleyen. Sahiden nedir aldatmak. Yada çok eşlilikmi desem, kendimize yalanlar mı, aşkı yeniden aramak mı yada sonsuzluğu hissetme arzusu mu?.. Bu nedenle çoklu ilişkilere aldatma adını çok da yakıştıramıyorum. Belki de gizliliğidir aldatma espirisi altında yatan. Yoksa hayatla...
  2. Aldatmak / aldatılmak

Aldatmak / aldatılmak

Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder.Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören, tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, hasta ise hastaligi artar
  3. aldatılmak

aldatılmak

kızlar yakın zamanda arkadaşımın biri ile görüştüm ve bana eşinin aylar önce onun şehir dışında oldugu bi günde bi tanıdıgının arkadaşı ile kadının evinde bi kereliğine onu aldattıgını ama bi daha görüşmediklerini söylemiş ve bunu saklamaya daha fazla dayanmayıp ona anlatıgını anlattı ve kızcagız eşine ne demesi ne yapması gerektiği bilmez vaziyette sizce böyle bi şey nasıl karşılamak neler...
  4. hamıle olabılırmıyım

hamıle olabılırmıyım

adet olmama 1 hafta kala esimle ilişkiye girdik suan adetimi 7 gun gecıktım kan testı yaptırdım sonuc negatıf cıktı ama adet belirtılerım yok denecek kadar az bendede bi merak basladı acaba hamile olabılırmıyım dıye testlerde negatıf cıkıyo acaba ne zaman belli olur cok merak ediyorum ben bir bebiş istiyorum cunku merakım oyuzden bi an once belli olmasını bana bi akıl verirmisiniz
  5. hamılemıyım

hamılemıyım

merhaba kızlar sımdıden tsk ederm uzun olacak ama ne olur yardım edın ben adetıme 1 gun kala aksamdan ılk testımı yaptım once cok cok gorunmeyecek kadar sılıktı sonra 20 25 dk ıcınde daha da belırgınlestı bu cızgı,adetım 2 gun gectıkten sonra sabah ac karnına ıdrar testımın 2.sını yaptım 2 numaralı resimde de görüldüğü gibi beyaz çizgi belirdi yaklaşık 20 dk sonra kırmızılık oluşmaya başladı...

Sayfayı Paylaş