Hamileyken göbek çevresinde acıma hissi olur mu?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

1. mysterious

mysterious Hamiş Melek

karın acıması hamilelikte karın acıması gebelikte hamilelikte göbek gebelikte göbek çevresinde ağrı
    Kızlar size birşey danışmam gerek.Belki çok saçma gelebilir ama kafam karıştı.Daha önceden konu açmıştım 2 hafta önceden adet sancısı başlar mı diye.Daha önceden hiç 15 gün önceden karnım hiç ağrımazdı.Bu ay 15 gün karın ağrısı çektim.Sürekli adet olacakmışım gibi hissediyodum.Akıntım da çoğalmıştı.Hep regl oldum diye gidiyodum ama hiçbişey yoktu.Sonra reglime 1 hafta kala benden sütlü nescafe renginde akıntı geldi adet olcam diye bekledim ama olmadım.Bundan tam 8 gün sonra adet oldum.Normal adet gördüm 6 gün.Fakat göbeğimin çevresi acıyo.Karnımda ve kasıklarımda kramplar var.Karnım şiş.Çok halsizim ve kendimi hep yorgun hissediyorum.Hele akşamları ataklarım çok üşüyo.Ayrıca belim de çok ağrıyo.Sizce ben hamile olabilir miyim?Ben olduğumu sanmıyorum ama kafam allak bullak.Test yapsam mı acaba?Lütfeeenn acil cevap yazın melekler bekliyorum :(((

2. eminegelin

eminegelin New Member

Bence test yap, hatta testi direk doktorda yaptir, eyer hamile degilsende doktoruna danisirsin agrilarin kramplarin sebebini.... Hersey gönlünce olur insallah... gelismelerden haberdar et bizi canim.

3. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Canım ya yarın test alıp yapmayı düşünüyorum.Göbeğimin sol tarafı acıyo,batıyo.Merak ediyorum.Hiç böyle olmazdı ilk defa böyle şeyler hissediyorum.Testten bişey çıkmazsa önümüzdeki ay zaten kontrolüm var doktora gitcem.Hakkımızda hayırlısı olsun inşAllah.Öptüm canım sen de haberdar et beni bye

4. eminegelin

eminegelin New Member

Fistik naptin, test yaptinmi...ayyyyy cok merak ettim... :)) icimden hamilesin diye geciyorrr

5. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Valla canım araya haftasonu girdi.Misafirler,temizlik,arkadaşlar derken fırsatım olmadı.Bu akşam yapcam.Sonuç bence negatif ama hayırlısı olsun diyelim...Seni haberdar etcem canım öptüm kendine iyi bak hoşçakal

Hamileyken göbek çevresinde acıma hissi olur mu? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hamileyken adet olunur mu ?

Kızlar ben hamileyken adet oldum heralde, daha doğrusu çocuk mu düşüyor hiç bişey anlamadım şimdi akşam ve doktorumu aradım cevap vermedi buraya yazmaya karar verdim hamileyken adet olunur mu teşekkürler lütfen acil ?
  2. Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Kızlar ben iki aylık hamileyim, merak ediyorum bu hamilelikte adet sancısı gibi sancı olur mu adet olunur mu ? bu konuda bilgi sahibi olan varsa lütfen benimle paylaşabilir mi korkuyorum bebeğime bişi olcak diye bu aralar çok nanemola oldum her şeyi bebeğime bağlıyorum. Lütfen yardım edin çok uzun zamandır bebek istiyordum çok şükür oldu nolur yardım edin bana ::S
  3. Hamileyken iki kişilik yemek doğru mu?

gebelikte beslenme,hamilelikte beslenme,gebelikte iki kişilik yemek doğru beslenmemi,hamilelikte kaç kilo almalı ,hamilelikte sağlıklı beslenme hakkında bilgiler [ATTACH=full]34060[/ATTACH] Hamilelik iki kişilik bir süreç ancak bu, beslenmenin de iki kişilik olması anlamına gelmiyor. Çünkü günde ek olarak 300 kilokaloriden fazlası bebeğin işine yaramadığı gibi anneye kilo aldırıp doğumda ve...
  4. HAMİLEYKEN DUT VİŞNE YEMEK BEBEKTE DOĞUM LEKESİNE NEDEN OLUR MU?

doğum lekesinin nedeni beslenmeylemi alakalı,doğum lekesi nedir,doğum lekesi neden olur,doğum lekesi yediklerimlemi alakalı,doğum lekesinin nedenleri hakkında bilgiler [ATTACH=full]34061[/ATTACH] Dut, vişne, dalak, karaciğer yemenin veya dokunmanın doğum lekelerine yol açtığı inancının tamamen yanlış olduğu vurgulayan Op. Dr. Leyla Mollamahmutoğlu, bebeğin dış görünümündeki sıra dışılıkları...
  5. Ağızda yanma hissi neden olur?

[B]ağızda yanma hissi neden olur,ağızda yanma hissi niye olur,ağız yanmasına ne iyi gelir,ağızda karıncalaşma,dil yanması,dudak içi yanması,ağızda yanma hissi tedavisi,ağızda yanma hissi hakkında bilgiler, [ATTACH=full]38090[/ATTACH] [/B] Ağız yanması sendromu, ağız içinde kronik ağrıya neden olan bir hastalıktır. Başta dil ucu olmak üzere dil kenarları, bazen dudak, dama ve dişetinde, bazen...

Sayfayı Paylaş