Hamileyken göbek çevresinde acıma hissi olur mu?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

1. karın acıması hamilelikte karın acıması gebelikte hamilelikte göbek gebelikte göbek çevresinde ağrı
    Kızlar size birşey danışmam gerek.Belki çok saçma gelebilir ama kafam karıştı.Daha önceden konu açmıştım 2 hafta önceden adet sancısı başlar mı diye.Daha önceden hiç 15 gün önceden karnım hiç ağrımazdı.Bu ay 15 gün karın ağrısı çektim.Sürekli adet olacakmışım gibi hissediyodum.Akıntım da çoğalmıştı.Hep regl oldum diye gidiyodum ama hiçbişey yoktu.Sonra reglime 1 hafta kala benden sütlü nescafe renginde akıntı geldi adet olcam diye bekledim ama olmadım.Bundan tam 8 gün sonra adet oldum.Normal adet gördüm 6 gün.Fakat göbeğimin çevresi acıyo.Karnımda ve kasıklarımda kramplar var.Karnım şiş.Çok halsizim ve kendimi hep yorgun hissediyorum.Hele akşamları ataklarım çok üşüyo.Ayrıca belim de çok ağrıyo.Sizce ben hamile olabilir miyim?Ben olduğumu sanmıyorum ama kafam allak bullak.Test yapsam mı acaba?Lütfeeenn acil cevap yazın melekler bekliyorum :(((
    Kadınlar Melektir

2. Bence test yap, hatta testi direk doktorda yaptir, eyer hamile degilsende doktoruna danisirsin agrilarin kramplarin sebebini.... Hersey gönlünce olur insallah... gelismelerden haberdar et bizi canim.
  3. Canım ya yarın test alıp yapmayı düşünüyorum.Göbeğimin sol tarafı acıyo,batıyo.Merak ediyorum.Hiç böyle olmazdı ilk defa böyle şeyler hissediyorum.Testten bişey çıkmazsa önümüzdeki ay zaten kontrolüm var doktora gitcem.Hakkımızda hayırlısı olsun inşAllah.Öptüm canım sen de haberdar et beni bye
  4. Fistik naptin, test yaptinmi...ayyyyy cok merak ettim... :)) icimden hamilesin diye geciyorrr
  5. Valla canım araya haftasonu girdi.Misafirler,temizlik,arkadaşlar derken fırsatım olmadı.Bu akşam yapcam.Sonuç bence negatif ama hayırlısı olsun diyelim...Seni haberdar etcem canım öptüm kendine iyi bak hoşçakal

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. hamilelikte karın içi acıması

,
  2. gebelikte karın acıması

,
  3. gebelikte karın içi acıması

,
  4. hamilelikte karın acıması,
  5. hamilelikte karın acısı,
  6. hamilelikte karnın içinin acıması,
  7. hamilelikte karnın acıması,