Hamileyken göbek çevresinde acıma hissi olur mu?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

1. mysterious

mysterious Hamiş Melek Kayıt: 10 Mart 2010

karın acıması hamilelikte karın acıması gebelikte hamilelikte göbek gebelikte göbek çevresinde ağrı Kızlar size birşey danışmam gerek.Belki çok saçma gelebilir ama kafam karıştı.Daha önceden konu açmıştım 2 hafta önceden adet sancısı başlar mı diye.Daha önceden hiç 15 gün önceden karnım hiç ağrımazdı.Bu ay 15 gün karın ağrısı çektim.Sürekli adet olacakmışım gibi hissediyodum.Akıntım da çoğalmıştı.Hep regl oldum diye gidiyodum ama hiçbişey yoktu.Sonra reglime 1 hafta kala benden sütlü nescafe renginde akıntı geldi adet olcam diye bekledim ama olmadım.Bundan tam 8 gün sonra adet oldum.Normal adet gördüm 6 gün.Fakat göbeğimin çevresi acıyo.Karnımda ve kasıklarımda kramplar var.Karnım şiş.Çok halsizim ve kendimi hep yorgun hissediyorum.Hele akşamları ataklarım çok üşüyo.Ayrıca belim de çok ağrıyo.Sizce ben hamile olabilir miyim?Ben olduğumu sanmıyorum ama kafam allak bullak.Test yapsam mı acaba?Lütfeeenn acil cevap yazın melekler bekliyorum :(((

2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Kayıt: 23 Şubat 2010

Bence test yap, hatta testi direk doktorda yaptir, eyer hamile degilsende doktoruna danisirsin agrilarin kramplarin sebebini.... Hersey gönlünce olur insallah... gelismelerden haberdar et bizi canim.
  3. mysterious

Canım ya yarın test alıp yapmayı düşünüyorum.Göbeğimin sol tarafı acıyo,batıyo.Merak ediyorum.Hiç böyle olmazdı ilk defa böyle şeyler hissediyorum.Testten bişey çıkmazsa önümüzdeki ay zaten kontrolüm var doktora gitcem.Hakkımızda hayırlısı olsun inşAllah.Öptüm canım sen de haberdar et beni bye
  4. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Kayıt: 23 Şubat 2010

Fistik naptin, test yaptinmi...ayyyyy cok merak ettim... :)) icimden hamilesin diye geciyorrr
  5. mysterious

Valla canım araya haftasonu girdi.Misafirler,temizlik,arkadaşlar derken fırsatım olmadı.Bu akşam yapcam.Sonuç bence negatif ama hayırlısı olsun diyelim...Seni haberdar etcem canım öptüm kendine iyi bak hoşçakal
  6. sbrbhr

sbrbhr Hamiş Melek Kayıt: 16 Ocak 2013

aradan çok fazla zaman geçmiş ama merak ettim hamilemiymişsin arkadaşım aynı sıkıntılar bende de varda
  7. Ogulshat Durdyyeva

Ogulshat Durdyyeva Forum Okuru Kayıt:

Selam kizlar yazinizi okudum hamilemisiniz merak ediyorum cunku bendede ayni sheyler oluyo
  8. hande bilge

hande bilge Forum Okuru Kayıt:

Kizlar hamileyim test de yaptim hic belirtim yok ama sadece karnimda aci hissi var sanki spor yapmisim da etim kesilmis gibi hem de hamileligimin ikinci haftasindan beri belki bi yardimi dokunur
  9. bendebendebende

bendebendebende Forum Okuru Kayıt:

ya kızlar benimde aynı sanki spor yapmış gibi göbek ve karın kısmında ağrı var yaklaşık 1 haftadır kasık ve karın ağrım var bel ağrısı dalan bugün aynı dediğiniz gibi nescafe gibi akıntıda geldi regl tarihim 5 kasım ama benim düzensizdir belli olmaz gecikebilir.dün evde idrar testi yaptım çok uzun süre hiç bişe çıkmadı sonra tek çizgi çıktı.şimdi umutlandım bende 1 yıldır çocuk istiyorum acaba hamilemiyim.son yorumu yapan arkadaş başka neler yaşadığınızı yazar mısınız?
  10. eymdil

eymdil Forum Okuru Kayıt:

Mrb.bende 5 haftalik hamileyim.sanki gobegim dysmus gibi aciyo bide ishal olacakmis gibi karnim gurul gurul.kasik agrilarimda cabasi.fakat bende kistler var biri oldukca buyuk doktorum kistler agri yapar dedi ama karnim neden aciyo bilmiyorum.iki gun sonra kontrole gidecem.bence sizde sorununuzu dr.danisin cunku herkeste farkli seyler cikabiliyor.benim oglumda boyle sorunum yOktu ama simdi cok agir geciyor.
Hamileyken göbek çevresinde acıma hissi olur mu? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yardımcı olur musunuz çok acı çekiyorum :(:(

çok sevdiğim bi çocuk var o da beni sevio eminim buna ama o kadar karışık bi durum var ki..1 sene önce bu çocuk beni sevdiğini söyledi ben bi başkasıyla beraberdim ama ayrılmayı falan düşünüodum sallantıda bi ilişkiydi yani..sevdiğim çocuk(hazim) çok gözyaşı döktü benim için sabırla bekledi ama ben ona güvenemediğim için ayrılmamştım sevgilimden..neyse işte bu durum canıma tak etti şubat...
  2. Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Kızlar ben iki aylık hamileyim, merak ediyorum bu hamilelikte adet sancısı gibi sancı olur mu adet olunur mu ? bu konuda bilgi sahibi olan varsa lütfen benimle paylaşabilir mi korkuyorum bebeğime bişi olcak diye bu aralar çok nanemola oldum her şeyi bebeğime bağlıyorum. Lütfen yardım edin çok uzun zamandır bebek istiyordum çok şükür oldu nolur yardım edin bana ::S
  3. Çevre Hastanesi Nerede biliyor musunuz

Selam arkadaşlar hepinize öncelikle neşeli ve keyfi dolu bir gün geçirmenizi diliyor ve Çevre Hastanesi Nerede diye sizlere soruyorum. Çevre Hastanesi Nerede bilen var ise yazsın lütfen!
  4. 4aylık hamileyim ağır işler yapıyorum bir şey olur mu?

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak. Ben 4 aylık hamileyim. Ev işinde yardımcım yok ağır işleri ben yapıyorum kanepe kaldırıyorm. Cam siliyorum. Perdeleri ben takıyorum. Zararlı ama 22 aylıkta kızımda var hep kucağımda. Bugün sırtım çok ağırıyor hani aranızda hamileyken ağır ev işi yapan varmı? Hem yapıyorum hem korkuyorum.
  5. Ağızda yanma hissi neden olur?

ağızda yanma hissi neden olur,ağızda yanma hissi niye olur,ağız yanmasına ne iyi gelir,ağızda karıncalaşma,dil yanması,dudak içi yanması,ağızda yanma hissi tedavisi,ağızda yanma hissi hakkında bilgiler, Ağız yanması sendromu, ağız içinde kronik ağrıya neden olan bir hastalıktır. Başta dil ucu olmak üzere dil kenarları, bazen dudak, dama ve dişetinde, bazen de boğazda "dayanılamayacak...

Sayfayı Paylaş