gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamileyken kahve içmek zararlımı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben tam bir kahve bağımlısıyım diyebilriim.Günlük fiks 2 fincan içerim ve şu anda bebek bekliyorum yeni öğrendim.Acaba bu kahvenin bebeğe zararı olurmu?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Fazla miktarda kahve içmenin düşüklere, erken doğuma ve düşük ağırlıklı bebeklere neden olduğunu gösteren çalışmalar vardır. Gebelik döneminde günde bir-iki fincandan fazla kahve içilmemesi önerilir.

3. eloşş

eloşş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

günde 1 fincanın zararı yok diye biliyorum. Ama zararlı olduğunuda duymuştum.

4. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Evet bende çok merak ediyorum zararlımı

5. lalapo

lalapo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    kafeini bütün doktorlar yasaklıyor cnm.. mümkün oldukçea içmemelisin bebeğe zararlı olduğu söyleniyor sigara gibi

Hamileyken kahve içmek zararlımı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fazla kahve içmek halüsinasyon sebebi

Fazla kahve içmek halüsinasyon sebebi

fazla kahve içmek rüyada halüsinasyon görmek Araştırmacılar, her gün çok fazla miktarda sentetik kahver içenlerde halüsinasyon görme eğiliminin arttığını buldular. İngiliz araştırmacılar, hatta fazla kafein tüketenlerin etrafında hiç kimse yokken sesler duyduğunu ya da ölü insanların varlığını hissettiklerini söylediklerini kaydetti. Durham Üniversitesi'nce yapılan araştırmada Dr. Charles...
  2. Kahve içmek diyeti bozar mı?

Kahve içmek diyeti bozar mı?

kahve içmek kilo aldırırmı diyette kahve içmek türk kahvesi kilo aldırırmı Fazla kilolarından kurtulmak isteyen, kahve tutkunlarını yakından ilgilendirecek bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'lerim:) Kahve içmek, diyeti bozar mı; buyrun öğrenelim Melek'lerim. Diyet esnasında alınan toplam kafein miktarı önemlidir. Eğer kahve, kolalı içecekler, asın çay tüketimi beraber ise yoğun kafein...
  3. Aç Karnına Su İçmek zararlımıdır

Aç Karnına Su İçmek zararlımıdır

Sabahları Aç Karnına Su İçmek iyi mi Sabahları Aç Karnına Su İçmek zararlımıdır Merhaba Sevgili Melek'ler... Misafirimz sormuş, sabahları aç karınla su içsem bir sakıncası olur mu diye... biz de bu yazımızda hem misafirimizin sorusunu yanıtlıyor hemde sizlerin bilgi edinmesini istiyoruz. Sabah yataktan kalkar kalkmaz ve de aç karnına bir bardak su içmek ise tüm organizmayı...
  4. Kahve İçmek Ölüm Riskini Azaltıyor

Kahve İçmek Ölüm Riskini Azaltıyor

kahve içmenin faydaları kahve ömrü uzatıyor Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda benim ve ailem gibi kahve tutkunu olan herkese güzel bir haberim var :) Arkadaşlar az önce netten edindiğim habere göre, kahvenin faydaları arasında ömrü uzatması da yer alıyormuş. Uzun ve sağlıklı yaşam için faydalı olan kahvenin haberine geçelim şimdi. Günde 3 fincan kahve ölüm riskini yüzde 10 azaltıyor...
  5. Kadınlarda Kahve İçmek Depresyonu Önlüyor!

Kadınlarda Kahve İçmek Depresyonu Önlüyor!

kahvenin yararları kahvenin faydaları nelerdir kahve içmenin faydaları Kahvenin zararları olduğu söylensede yeni bir iddia ortaya atan uzmanlar, sık kahve içen kadınların depresyona girmelerinin en aza indirdiğini açıkladılar. Kahve içmenin depresyonu önlediğini savunan uzmanların konu ile ilgili yaptıkları açıklamaların detayları şöyle; Kahveyi sıklıkla tüketen kadınlarda depresyon...

Sayfayı Paylaş