gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Hamileyken Saç Boyatılır mı

Konu, 'Gebelik' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

hamileyken saç boyatanlar hamileyken saç boyatan var mı hamilelikte boyatan varmı Her zaman merak ettigim bir konudur, hamileyken saç boyatılmaz derler,ama bazılarıda bunun tam tersini söyler .Size soruyorum hiç hamileyken saç boyatan veya zararlı oldugunu bilen var mı ?

Hamileyken Saç Boyatılır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileyim saçımı boyatmam tehlikelimidir

hamileyim saçımı boyatmam tehlikelimidir

Bu soru klinik uygulamalarda en sık karşılaştığımız soruların başında gelmektedir. Sorunun cevabını vermek yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada çok zordur. Çünkü hemen hemen tüm toplumlarda toplumun bir kısmı bunun gelişmekte olan bebek için zararlı olacağını düşünürken,diğer kısmında tam tersi düşünce...
  2. Kaynak Yapılan Saçlar Boyatılır mı?

Kaynak Yapılan Saçlar Boyatılır mı?

kaynak saç kaynak saçlar kaynak saç bakımı kaynak saça bakım klaynak saça boya ile ilgili bilgiler burada melekler. Kadının havasını değiştiren en önemli unsurların başında şüphesiz saçlar gelir melekler :) Bu yüzden saç bakımı kesinlikle ihmal edilmemelidir. Ne kadar şık bir kıyafet te giysek alımlı ve bakımlı olmanın yolu saçlardan geçer. Eğer saçlarınız uzun değilse ve saçları hızlı uzatmak...
  3. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  4. hamileyken saç kestirmek sakıncalımı

hamileyken saç kestirmek sakıncalımı

merhaba hanımlar ben şu an hamileyim ve saçlarımı kestirmek istiyorum ama sağdan soldan hamileyken saçını kestirme iyi saymazlar diyen bi sürü kişi var kafamı çok karıştırıyorlar neymiş bebeğin ömrü kısa olurmuş off bakamıyorum saçlarıma bir an önce kestirmek istiyorum ama ya doğruysa gerçekten hamileyken saç kestirmek sakıncalımı
  5. saçlarınız mı dökülüyor ???

saçlarınız mı dökülüyor ???

Genelde mevsim geçişlerinde saçlarım dökülüyor..birkaç çeşit yağ denedim,çok iyi gelmedi.En son soaphia'nın saç bakım yağını kullandım.saç dökülmem durdu,saçlarım beslendi ve güçlendi,tavsiye ederim.aynı zamanda saçlarım şimdi daha yumuşak. ürünleri www.soaphia.com.tr 'den satın alabilirsiniz.Aynı zamanda şuan %30 indirimde.

Sayfayı Paylaş