gebe
  1. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93

Hamilik ve doğum anılarımızı paylaşalım

Konu, 'Gebelik' kısmında bitanesi tarafından paylaşıldı.

KIZLAR CİCİ ANNELER ANNE ADAYLARI YADA ADAY ADAYLARI HADİ NASIL HAMİLE KALDIK ENTERSAN ZOR BAZEN KOMİK HÜZÜNLÜ HEYCANLI HİKAYELERİMİZİ PAYLAŞLIM. DOĞUM ANILARIMIZ YAZALIM. BEN PZARTESİ AŞILAM YAPTIRYOM İNŞ 2 HAFTA SONRA GÜZEL HABERLE GELİP HİKAYAMEME BAŞALRIM:ohoh:

gonca 16 bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canımmm ilk ben paylaşmak istedim.topiğin hayırlı olsun :) hamileliğim kolay geçsede doğumum çok zor oldu.sağ salim aldım minik kelebeğimi kucağıma çok şükür :) rabbim tüm hamiş kalmak isteyenlere nasip etsin ve hamiş arkadaslarımıza da kolay doğum nasip etsin.

3. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    amin canım. hoşgeldin topiğime. bizde o günleri görürüz inşallah

Hamilik ve doğum anılarımızı paylaşalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç Doğum Anıları

İlginç Doğum Anıları

ilginç dogumlar doğum anıları ilginç doğumlar "TEKRAR HAMİLE KALABİLİRİM !" 4.kez sezaryen olacağı için pekçok kişinin:" çok risklidir, üniversite hastanesine git !" demesine rağmen güvendiği bir doktorla hastanemizi tercih etmişti. Gerek çok sıkıntılı geçen hamileliği, gerekse anlatılan riskler ve kilosu (115 kg) sebebiyle çok heyecanlıydı ve bir daha hamile kalmamak...
  2. Atatürk'ün Milli Ahlaka Verdiği Önem ve Ahlakla İlgili Sözleri Anıları

Atatürk'ün Milli Ahlaka Verdiği Önem ve Ahlakla İlgili Sözleri Anıları

atatürk ahlak atatürk ahlak sözleri atatürkün ahlak ile ilgili sözleri düşünceleri özdeyişleri anıları ile ilgili bilgiler burada melekler. Mustafa Kemal Atatürk 'ün söylediği sözler içinde ahlak ile ilgili sözleri de büyük önem taşır melekler. En çok bilinen ahlak ile ilgili özdeyişleri başında '' Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim '' sözü gelir, bunu hepiniz duymuşsunuzdur. Bu...
  3. Doğum Anılarını  Bize Anlatmak İsteyen Melekleri Buraya Bekliyorum

Doğum Anılarını Bize Anlatmak İsteyen Melekleri Buraya Bekliyorum

doğum anıları,doğum anları, Melek anneler bizimle burada doğum anılarınızı paylaşmak ister misiniz ? Neler yaşadınız doğum öncesi ve sonrasında ki duygularınızı bize anlatır mısınız.? Doğumu yaklaşan bir çok arkadaş var onlara burada anılarınızı anlatarak moral kaynağı olmak ister misiniz.?Eminim yaşadıklarınız bir kadının başına gelebilecek en güzel anlardan bir tanesidir..Birde bu...
  4. Atatürkün Anıları Ve Hayatı hakkında merak edieln bilgiler burada

Atatürkün Anıları Ve Hayatı hakkında merak edieln bilgiler burada

Atatürkün Hayatı Atatürkün Anıları Ve Kısaca Hayatı Türk Ulusunun Lideri Mustafa Kemal Atatürk'ün şiirleri hayatı ve anıları gibi bir çok konuya değindik daha önce. Şimdi de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatı ve anıları hakkında kısaca bilgi aktarıyor ve Mustafa Kemal Paşa'nın hayatıla ilgili bilgi tazelemek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. 1857...
  5. Çocuklarımızın İlginç ve Komik Yaramazlıklarını Paylaşalım mı ?

Çocuklarımızın İlginç ve Komik Yaramazlıklarını Paylaşalım mı ?

Sevgili melekler, burada pek çoğumuz anne olabilmek ya da iyi annelik yapabilmek için öğrenmek ve bildiklerimizi paylaşmak için bir arada bulunuyoruz. Her birimizin hayatında türlü dertler sıkıntılar oduğu gibi komik anlar gülünecek yanlar da bulunuyor. Bu sayfamızdan da biraz eğlenceli şeyler paylaşıp gülümseyelim istedik. Hadi bakalım herkes çocuklarını büyütürken yaşadığı onların yaptığı...

Sayfayı Paylaş