gebe
  1. LaTuSa

LaTuSa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

haminizi xos gorduk....

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında LaTuSa tarafından paylaşıldı.

Salam,men araniza Azerbaycandan qatiliram. Sizin aranizda olmaq Cox gozeldi. Bura cooox maraqlidi...

haminizi xos gorduk.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gordun mu? Gormedın mı?

gordun mu? Gormedın mı?

hadın yenı bı ouyn oynayalım cok basıt ustekı altakıne bırsey sorup gorup gormedıgını soracak altakı cevaplayıp tekrar bı soru soracak:D:D:D ılk ben baslıorum:D:D:D alttakı sen hıc canlı yılan gordun muuuuuu?????
  2. ham meyve

ham meyve

Kişinin hatalı tutumu yüzünden pişman olacağına işarettir.
  3. Yavuz Bingöl - Ham Meyva

Yavuz Bingöl - Ham Meyva

ham meyva Ham Meyvayı Kopardılar Dalından, Beni Ayırdılar Nazlı Yarimden. Eğer Yarim Tutmaz İse Salımdan, Onun İçin Açık Gider Gözlerim. Benim Yarim Yaylalarda Oturur, Ellerini Soğuk Suya Batırır. Demedim Mi Nazlı Yarim Ben Sana, Çok Muhabbet Tez Ayrılık Getirir. Uzun Olur Gemilerin Direği, Yanık Olur Anaların Yüreği. Ne Sen Gelin Oldun Ne Ben Güveyi, Onun İçin Açık Gider Gözlerim.
  4. Davut Güloğlu - Ham Yaparim

Davut Güloğlu - Ham Yaparim

Gel bu sevdali basin belasi ol belasi Askin ile kaynasin yüregimin ortasi Gel bu sevdali basin belasi ol belasi Askin ile kaynasin yüregimin ortasi Yanarim atesinle Gelmesede isine Dünya bir yana olsa Pesindeyim pesinde Kiz seni simdi ham yaparim Ham yaparim seni mum yaparim Yüz kere bin kere söylüyorum Kalbine güm güm güm yaparim Ula seni simdi,ula seni simdi Kiz seni simdi ham yaparim...
  5. gora cem yılmaz...

gora cem yılmaz...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş