gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

hamiş anneler baksın!!!

Konu, 'Burçlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

BEBEĞİN ANNE KARNINDA İKEN ALDIĞI ETKİLER

Ruh enerjisinin fiziksel beden haline gelmesi için ana rahmine en karne olduğu nokta, 24 saat içinde Burçlar kuşağının etkilerini alır. Ay ise her 28 günde bir, gelişmekte olan fiziksel bedeni etkilemeyi sürdürür. Ceninin dokuz aylık gelişimi süresince gezegenlerin çeşitli yönlerde etkileri vardır.

Birinci ay: Satürn enerjisi genel yapıyı oluşturur.

İkinci ay: Jüpiter enerjisi tümörleri etkiler.

Üçüncü ay: Mars enerjisi kanı etkiler.

Dördüncü ay: Güneş enerjisi vücut ısısını verir.

Beşinci ay: Venüs enerjisi fiziksel güzelliği etkiler.

Altıncı ay: Merkür enerjisi hareketleri ve sinirleri etkiler.

Yedinci ay: Ay enerjisi bebeğin duyguları üstündeki etkisini tamamlar.

Yedinci aydan sonra bebek doğabilir ama
    yaşayabilmesi için çok iyi bir bakım ister.

Bu nedenle,
    Sekizinci ay: Satürn enerjisi bebeği yeniden
    etkileyerek kas ve kemiklerinin güçlenmesini sağlar.

Dokuzuncu ay: Son olarak Jüpiter, tüm yaşam elemanları için yeniden enerji verir.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: hamiş anneler baksın!!!
    emeğine sağlık canım

3. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ay canım benim teşekkürler emeğine sağllık

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

rice ederim kızlarr ne demekkkkkk:d050:

hamiş anneler baksın!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Bak Bugünde Ölmedim

Anne Bak Bugünde Ölmedim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hareketli hamiş ve anne gifleri

hareketli hamiş ve anne gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. baba anneme iyi bak!

baba anneme iyi bak!

anneme iyi bak baba Benden sana evlat vasiyetidir; baba, anneme iyi bak! Akşam en heyecanıyla televizyon izlerken, sen anneme bak. Yaşanmışlıklarını göreceksin çocuksu bakışlarında; Yaşattıklarını, yaşatamadıklarını, sana adanmış koskocaman bir ömrü göreceksin bakışlarında Akşamları geç geldiğinde yiyemediği lokmaları göreceksin, boğazına dizilen. Sen kızmayasın diye, uyurken komşulara...
  4. Hamişler bu kıyafetlere mutlaka bakın

Hamişler bu kıyafetlere mutlaka bakın

Hamile kıyafetlerini görünce hamişlere imreniyorum yaa:uhu:Benim hamileliğimde böyle ciciler yoktu ama:uhu:Haksızlık bu ya:uhu: Acaba oğluşuma bir kardeş için elimi biraz çabuk mu tutsam:zuha:Neyse ben susayım bari:DSiz de güzel elbiselerinize göz atın:ehi: Hamileliğinizi kendinize azap dönemi etmeyin.Keyfini çıkarın.:ehi:
  5. Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

decavit kullananlar hamilelikte decavit kullanımı gebelikte kullanılırmı Kızlar bana hamilelikte doktorun folik asit yanında verdiği vitamin hapınızın adı lazım yazarmısınız??? Bu vitaminleri kullanarak hamiş kalmayı başaran kişilerle tanıştım bende deneyeceğim :bebiss: belki Rabbim vesile eder:bebeğim: Şimdiden teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş