gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

Konu, 'Çöplük' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

doğumda eşe izin,doğumda eş izni,

Melekler doğum biliyorum çok stresli bir süreç heyecanla birlikte korkular da yaşanabilir.Ve en büyük destek böle bir durumda yanımızda eşimizin olmasıdır.Çoğu kadın belkide bunu istiyordur ama istemeyenlerde vardır aranızda..Bazen eşlerimiz böyle bir durumu kaldıramayacağından doğumda bulunmak istemeyebilir.Mesala benim eşim diyor ki sen eğer gebe kalır da beni doğumda istersen ben doğuma giremem oracıkta düşer bayılırım diyor:) Ama ben çok istiyorum öyle bir anda kocamın elimden tutup bana destek olmasını bakalım kısmet .Sizlerde durum nasıl sizlerde eşinizin doğuma girmesini ister misiniz yoksa onlarda sizden daha çok mu korkuyorlar yoksa onlar bu heyecana hazırlar mı?

Tıp dünyası bunu tartışıyormuş. Doktorların bir kısmı eşlerin doğuma girmesini istemiyormuş. Gerekçeleri ise yaşadıkları stres yüzünden anneyi panikletip doğumu zorlaştırmalarıymış. Doktorlar müdahalelerden ve beklenmedik durumlardan çekindikleri için doğumda kimsenin bulunmasını istemiyor olabilirler ama bir kadın için en büyük destek, en büyük mutluluk eşinin doğum sırasında yanında olması, elini tutmasıdır.

Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşimin bir melek olmasını istiyorum

Eşimin bir melek olmasını istiyorum

"Eşim çok iyi bir insan. Ah! Şu huyu da olmasa bir melek. Amaa! O huyu beni deli ediyor." diye sızlanır kimi eşler.Eşlerinin bütün güzel hasletlerini o tek huyun arkasına hapsederler. Beyaz sayfaya değil, üzerindeki siyah noktaya dikkat kesilirler. Dikeni görür, arasındaki gülü görmezler. Bülbülün sesine kulak tıkar, karganın "gak gak"larına bayılırlar. Eşini, dokuz...
  2. Doğumda  eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

Doğumda eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

merhaba melekler.. ben bır anne adayı olmaya hazırlanıyorum.. tuhaf ama istegim dogum anında eşimin yanımda olması.. çok farklı bir an ve ortam.. ama bebeğimizin ilk dogdugu anı ğörmesini çok istiyorum... acaba siz istermisiniz.. ve nasıl olur.. düşünceleriniz nelerdir...
  3. ümraniye erdem hastanesinde doğum yapan hamişler buraya...

ümraniye erdem hastanesinde doğum yapan hamişler buraya...

erdem hastanesinde doğum yapanlar erdem hastanesi doğum ümraniye hastanesi fiyatları ümraniye kadın doktorları hamişler ve doğum yapan arkadaşlar ben 18+3 günlük hamileyim aslında şu an doktorum Zeynep kamil Hastanesinde görevli olan Jin.Op.Dr.H.TAYFUN KUTLU. 5 aydır kendisine gidiyorum kadıköyde özel muayenesi var çok memnunum aslında ama son günlerde bazı kişilerden Erdem Hastanesini...
  4. Doğum Yapmama  Az Kaldı Doğum Belirtileri Nelerdir Diyen Hamiş Melekler Buraya

Doğum Yapmama Az Kaldı Doğum Belirtileri Nelerdir Diyen Hamiş Melekler Buraya

doğum belirtileri,doğum belirtileri neler, Doğum yapmayı bekleyen anne adayları gününüz azaldıkça biliyorum heyecanınız da artmakta ve bunla birlikte belki birazcıkta korkuyorsunuz ama doğum sonrasında her şey normale dönecek ve minik yavrunuza kavuşacaksınız. Sizlerde doğum belirtileri başladı mı yoksa bu konu hakkında bir bilginiz yok mu doğum başlangıcı şu belirtilerden anlayabiliriz...
  5. Melekler Eşleriniz Baba Olmaya Hazır mı? Anne Adayları Buraya

Melekler Eşleriniz Baba Olmaya Hazır mı? Anne Adayları Buraya

baba olmaya hazır mıyım,baba olmaya hazırlık,anne ve baba olmak, Melekler hamilelik bir tek sizi ilgidiren bir konu değildir unutmayalım ki eşlerimizin de bunda etkisi büyüktür sizlerinde eşleri bütün gebelik sürecinde sizlerle birlikte bir takım duygusal süreçlerden geçebilirler peki ya onlar hazırlar mı baba olmaya yaşadıkları duygular nelerdir eminim ki onlarda çok mutludurlar ama ilk defa...

Sayfayı Paylaş