gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

hamiş melekler yaz sıcagında kavrulmasın..

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

güneşin yakıp kavurdugu bu günlerde nasıl serinleyecegimizi bilemiyoruz valla.Peki hamişler ne yapsın bizi 9 ay karnında tasıyan annelerimizz birde yazın sıcagında ne giysem derdine mi düşsün karnı burnunda :ehi: tabiki onlar içinde güzel ve şık yazlık kıyafetler mevcut rahat rahat giyinin bebişde rahat etsin arkadaslrım buyrun modellerr...............

bu modellere ulasmak isteyen meleklerrr BURDAN buyrunn...

2. küboş

küboş Forum Okuru

valla ben çok beyendim hepsi de çok güzeldi....

3. prensesim

prensesim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence çooook güzeller sanki hamileler için deyil de normal kadınlar için gibi

4. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] ben bunu çok beğendim ben kapalıyım içine badi giyerim hamile kalınca :)

hamiş melekler yaz sıcagında kavrulmasın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamiş meleklere elbiseler (=

hamiş meleklere elbiseler (=

hamilelik elbiseleri tesettür hamile kıyafetleri hamilelik elbise modelleri tesettür hamile giyim çok şık hamiş giysileri bunlar ben cok begendim umarım sizlerde begenırsınız :)
  2. Hamişler Melekler Haydi Pilatese

Hamişler Melekler Haydi Pilatese

Pilates sağlıklı ve rahat bir gebelik dönemi geçirmek için gerçekten ideal bir spor.Özellikle hamişlik dönemi boyunca pilates yapılmışsa doğum da oldukça kolay olacaktır meleklerim... Hamileler İçin Pilates Pilates, kadın-erkek ve her yaştan insan için ideal bir egzersiz sistemi olmakla beraber özellikle hamilelikte, hamileliğin ilk aylarından, son aylarına kadar kadını doğuma...
  3. Hamiş meleklerin yapması gerekenler

Hamiş meleklerin yapması gerekenler

Hamiş meleklerim benim biricik annelerim :) hamile bayanların hatta bekarların bile bazılarını biliyodur bunların ama hamişlerimizin çogu kez aklına takılanlar oluyor (ben bildiğim halde bütün hamile arkadaşları sorguya almıştım ) :D umarım işinize yarar ve begenirsin... Bunları uygulayın: - Gerekli durumlar dışında X-ışınlarından sakının. - Kesinlikle sigara ve alkol kullanmayın. - Dengeli...
  4. Hamiş melekler dikkat!

Hamiş melekler dikkat!

hamilelikte çarpıntı olurmu Sevgili melekler hamileliğin ilk dönemlerinde baş dönmesi,nefes darlığı,baş ağrısı gibi sıkıntılarla karşılaşılabilmektedir.Özellikle hamişliğe bedenin hazırlanması çok önemlidir.Hamiş meleklerim bebeğinize kavuştuğunuz şu zamanlarda elbette sıkıntılarda yaşayacaksınız fakat; bu sıkıntılar içinde birçok çözüm yöntemi bulunmakta.Bakın bu yazıdaki minik notlar işinize...
  5. Hamiş Meleklerimiz için

Hamiş Meleklerimiz için

kıyafetler,hamile kıyafetleri,2011 elbise modelleri,kırmızı elbise modelleri,en şık elbiseler,2011 modası pantolon modelleri,hamilelere özel kıyafetler. hep bizler için kıyafetler paylaşıyoruz ama bu kezde hamişlerimizi düşündüm ve onlar için bişiler paylamak istedim. inşallah beğenirler:D:D:hede::hede:

Sayfayı Paylaş