gebe
  1. ulker

ulker Forum Okuru

hamiş meleklerr yardımmm lutfeeeeennnnn

Konu, 'Gebelik' kısmında ulker tarafından paylaşıldı.

melekler ben suanda 17 haftalık hamileyim 2-3 gundur bi kıpırtı hiss ediyorum ama tam olarak bebekmi yoksa bagırsak hareketlerimi anlayamıyorum :( bebek tam olarak ne zaman tekmelemeye başlar. Tekme atmaya başladımı her gun tekme atması gerekıyorumu yoksa tekme atmadıgı gunlerde oluyormu :((

2. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    kıs ben hiç hamiş kaLamadm canımm vaLLa cevap veremicem kusura bakma :uhu:

3. sumsuk

sumsuk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    bu haftada yavaş yavaş hissedersin canım o hissettiklerinde muhtemelen bebişindir =) hergün kıpırdama olmayabilir korkma sakın çok normal

4. ulker

ulker Forum Okuru

cok sagol canım rahatladım valla :)

5. ulker

ulker Forum Okuru

canım en kısa en hayırlı zamanda darısı sana inşallah :)

*AyLinciK bunu beğendi.
  6. sezen ersu

sezen ersu Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu aralarda hissetmen normal, bende erken hissetmeye başlamıştım... bağırsak hareketlerine benziyor ama bir süre sonra emin ol farkedebiliyorsun... sen etmesende kendini farkettiriyor zaten...

7. ulker

ulker Forum Okuru

ay cannım cok sagolun rahatlıyorum valla tesekkur ederim :) aynen ole ya sanki bagırsak haraketi gibi :) bi kere dokunmustum kalp atişi gibi 2 kere tık tıl yaptı inşallah bebişimdir :)

hamiş meleklerr yardımmm lutfeeeeennnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  4. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  5. Yardımmm

Yardımmm

13 haftalık gebeyim kan degerim 8 bunun bebegime zarari olurmuu ve benim canim asiri derecede limon cekiyr ve ister istemez yiyorum kansizlik yapar diyorlar dogrumu lutfenn bilgilerinizi paylasin:(

Sayfayı Paylaş