gebe
  1. susqun

susqun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamiş olabilirmiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında susqun tarafından paylaşıldı.

haziran 17de erken regli oldum ve spraili cıkartırdım çalışmalar sürüyo ama hesaplayıcıda yaptıgıgm hesapda 15 temmuz çıktı mutemel tarih ama şuan hiç bişey yok bi kaç gün daha bekledikten sonramı test yapsam çokda sabırsızlanıyırum :sobe: yaparsam çıkmazsa diye yapmayada korkuyorum yardım istiyorumm bebisim

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vallahi öncelikle umarım bebişine bir an önce kavuşursun. ben bu siteyi dışarıdan takip edenlerdenim. Anladığım kadarı ile yada bildiğim kadarı ile sen testini adetine 2-3 gün kala yaptırmalısın. Hamiş olursan buraya yaz takip ediyorum :D:D

hamiş olabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sakin olabilirmisin

sakin olabilirmisin

Şşşt, sakin ol! Kötü geçen bir günün ardından eşiniz eve geliyor. Size ilk tepkisi ne oluyor? a) ‘Merhaba hayatım’ der, ceketini size uzatıyor. b) Yüzünüze bile bakmadan homurdanarak televizyonu açıyor. c) Yanaklarınızı öptükten sonra ‘Akşama ne pişirdin?’ diye soruyor. Diyelim ki, yemek yerken size o gün başına gelenleri anlattı ve tam siz de kendi gününüzü anlatmaya yeltendiniz. Sizden...
  2. mod olabilirmiyim?

mod olabilirmiyim?

adminlerim uygun görürseniz bende mod olmak istiyorum...elimden geleni yapmaya çalışacağım.... sevgilerle....!
  3. yardımcı olabilirmisiniz :((((

yardımcı olabilirmisiniz :((((

kızlar ben en son 19 kasımda adet oldum....normalde 16 sında veya dün en olmadı bugun hasta olmam gerekiyodu...geçen hafta gece şiddetli baş ağrısıyla acile gittim kanda gebelik testi yaptılar ama sonuç negatfti..tüm umudum tükendi tabi..şimdi adetm gecikmeye başladı ve hiç bi adet belrtim yok sadece belim ve başım ağrıyor ve zaman zaman kasıklarımda batmA hissi oluo acaba hamile olabilirmiyim...
  4. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba
  5. hamile olabilirmiyim ?

hamile olabilirmiyim ?

eşimle 2 ay önce korunmayı bıraktık. bu ay adetim 1 gün gecikti test yaptım şimdi negatif ama çok halsizim gebelik olasılığım nedir ?

Sayfayı Paylaş