gebe
  1. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hamiş olmak istiyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında gülçin_1 tarafından paylaşıldı.

merhaba ,ben uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama artık aranıza katılma gereği duydum.. Benım adetime 5 gün var.fakat son üç gündür leke geliyor,adet kanaması değil bu kesin ama sizce nedendir.İdrar yolu iltihabından falan kanama olurmu sizce? Kafam çok karıştı bana akıl verirmisiniz..

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle aramiza hosgeldin. Idrar yollari enfeksyonunda kanama olacagini düsünmüyorum. yerlesme kani olabilir baska biseyde olabilir. sen bi hafta bekle snra kan testi yaptir. En kisa sürede hamis kalirsin ins :)

3. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    acikcasi cook bi bilgim yok bildigim kadariyle lekelenmenin sebebi...
    1. yerlesme nedeninden olabilir
    2. kist varsa ondan olabilir....

günün az kalmis canim, biraz sabret... insallah yerlesme lekelenmesidir....

4. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler yardımcı olduğun için,inşallah yerleşme kanamasıdır,çünkü düşünmesi bile mutlu etmeye yetiyor..

5. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aramiza h.g gülcin benimde düsüncem yerlseme kanamasi olabilir gününde cok az kalmis cnm biraz sabret allah hakkinda hayirlisini versin ins istedigin olur eger olmazsada üzülme cnm bu ay olmazsa diger aylar olur sitres yaparsan adetin gecikir ve sende hamile oldugunu düsünürsün sonrasinda daha cok üzülürsün sitres yapma cnm kendine olmamasi icin hic bir sebep yoksa mutlaka olur merak etme dualarim seninle olcak cnm ins istedigin en kisa zamanda olur

6. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    bende arkadaşlara katılıyorum yerleşme kanamasıdır bencede ama sen bizi merakta bırakma emi meleğin gelirse haber verirsin olur mu?hayırlı haberlerle gelmen dileğiyle :)

7. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar malesef meleğim yokmuş :(

8. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

cnm üzülme bu ay olmasa bi baska ay olur onun gelecegi zaman belli cnm sen ne kadar cok istesende zamanindan önce gelmiyor iste sadece sabir sabret cnm sabrinin mükafatini alacaksin inaniyorum ben ;)

9. buketdereyurt

buketdereyurt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrhabalar ben yeni katıldım aranıza evliyim 8 aylık dr giitm klomen kullandım adet olmadım midem çok bulanıyo sabhaları gerçi ben adet olurken yada oluckakkne bulanıyodu ne yapayım daha 1 gün geçti

10. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    eczaneden alacağın idrar testlerinden yapabilirsin. Çünkü ben kızıma hamile iken 3 gün kala öğrenmiştim... İnşallah gönlüne göre olsun

11. buketdereyurt

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok stersliyim hamilemiyim acaba

12. buketdereyurt

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    klomen kullandım adetim geçti düznesizdi zaten benim başım ağrıyo midem bulanıyo sabhları şimdide negatif çıktı idrar testi ne yapayım

13. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım hiç üzülme insallah bizlerede verecek dua et yeter o bizi duyar bende 6 aydır bekliyom ama yok ben ne yapam her geciktiginde test yapıyom nagtif üzülüyo insan kafana takma herseyin bi zamanı var
    diye düşünüyorum

hamiş olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koca göbişli olmak istiyorum

koca göbişli olmak istiyorum

herkeze selaaammm:) bu aydan itibaren heran bi bebiş haberi alabilirim korunmayı bıraktık güzel haberler almak istiyorum.. benim gibi bekleyenler varsa hadi birlikte bekleyelim):gathering:
  2. Hamiş melek olmak isteyen üyelerimiz!

Hamiş melek olmak isteyen üyelerimiz!

Sevgili meleklerimiz eğer bebek bekliyorsanız ve hamileyseniz buraya bunu belirterek bizlerle paylaştığınız takdirde sizlere özel yani hamiş üyelerimize özel rütbe başlığını vererek renginiz değişiyor ve forumda hamiş melek olduğunuz bu şekilde daha bir belli oluyor.Eğer sizde hamişseniz ve hamiş melek rütbe başlığını almak istiyorsanız nicklerinizi bu başlık altından buraya yazarsanız ilk...
  3. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  4. hamiş olmak istiyorum

hamiş olmak istiyorum

mrb kızlar en son adetm 24 hazirandı bebek istiyoruz 2 gündür belimde ve kasıklarımda sancı var bu kadar kısa sürede hamiş olablrmym bel ağrısı çekipte hamile olduğunu öğrenen varmı
  5. Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Merhaba hanımlar vakit ayırıp okursanız cok sevinirim. Eşimle 3 aydır korunmayı bıraktık ve doktora gidiyordum. Önce pko var dedi sonra adetten sonra gel dedi gittim iki yumurta gördü çok iyi dedi... İlişkiye gir ertesi gün gel diye tarih verdi gittim. Bu defa yine muayene de cok güzel yumurtaların catlamış cok doğru zamanda girmişsin dedi sıvı da var dedi. Bana progestan fitil b1 b2 vitamin...

Sayfayı Paylaş