gebe
  1. merve kırım

merve kırım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamiş olmak istiyorum

Konu, 'Kadınlar' kısmında merve kırım tarafından paylaşıldı.

mrb kızlar en son adetm 24 hazirandı bebek istiyoruz 2 gündür belimde ve kasıklarımda sancı var bu kadar kısa sürede hamiş olablrmym bel ağrısı çekipte hamile olduğunu öğrenen varmı

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Merve, Öncelikle üyeliğinizi aktive ettik bunun bilgisini verelim. Normalde bu kadar kısa sürede hamile kalmış olabileceğinizi düşünmüyorum. Zira Adet başlangıc tarihine 10-15 gün eklediğimizde ancak yumurtlama tarihine denk gelebiliyoruz. Bu arada tabiki bu veriler, adetiniz düzenli ise geçerli. Bu kadar kısa sürede hamile olacağınız düşük bir ihtimal.
    Sitemiz üzerinden ( gebelik istiyor iseniz ) hesaplamalar yapabilir, anne adaylarından tüyolar alabilirsiniz. Hamile kalabilmeniz için en başta adet tarihleriniz düzenli mi ? ne zaman yumurtlamanız oluyor bunları tespit etmeniz gerekiyor.

Umarız dediğimizde yanılırız, umarız hamile kalmışsınızdır.

Saygılar, aramıza hoş geldiniz.

3. karacaseda

karacaseda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ıyıgunler ben hazıran 12snde adet gordm 15nde temzlendm ve 17snde esımle gerı cekem yontemıyle ılskıye gırdk bosalmadgnı soyluyr esım adetm duzenlı degıl hamıle kalma sansm olabılır mı sızce ? belırgn bı belırtm yok

4. karacaseda

karacaseda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ıyıgunler ben hazıran 12snde adet gordm 15nde temzlendm ve 17snde esımle gerı cekem yontemıyle ılskıye gırdk bosalmadgnı soyluyr esım adetm duzenlı degıl hamıle kalma sansm olabılır mı sızce ? belırgn bı belırtm yok

5. inci peri masalı

inci peri masalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    geçen cuma aşılama yaptırdım ve kasık ağrılarım var yani olması gereken belirtiler var ama hamile kalma olasılığım var mı? ne zaman sonuç alırım merak ediyorum..

6. Melek dal

Melek dal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Slm arkadaslar ben yeni katiliyorum araniza ben 1buçuk yıldır bebek istiyorum ve doktorum bana clomid diye bi hap verdi kullandim ve 41 gündür adet olmuyorum idrar test negatif çikiyo ara ara lekelenmede oluyo çok sitres oldum ne olabilir

7. kbra_

kbra_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Slm kızlar bende yeni katıldım araniza:) beni de kabul edersiniz inş. Bende anne olmak için yanıp tutusanlardanim:((( anne olmayı çok ama çok istiyorum. 2 yıllık evliyim yaklaşık 9 aydır korunmuyoruz. Doktora gittik ne eşimde ne de bende hiç bir sorunumuz yok. Her regl olduğumda büyük bi hayal kırıklığı yaşıyorum. .. yakın çevredekilerin hamile haberini alirken bile hem seviniyorum hem de içimde bir burukluk yasiyorum..:(( Allah bebes isteyenlere ve benim durumumda olanlara tez zamanda bebis nasip etsin...

bebekdelisi77* ve çiçekçi kız bunu beğendi.
  8. iake

iake Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    mrb. kübra bende yeni katıldım hatta az önce ;) Allah isteyen herkese nasip etsin bende çok istiyorum

bebekdelisi77* ve çiçekçi kız bunu beğendi.
  9. kbra_

kbra_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Amin inş. ;) Sen ne zamandır istoyosun peki

10. iake

iake Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    evlendiğimden beri istiyorum ben:) ilk gebeliğim malesef kürtajla sonuçlandı.şimdi korunma surem bitti ve çok istiyorum

11. kbra_

kbra_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Allah en kısa zamanda nasip etsin. ..

12. iake

iake Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    3
  13. azra bilgi

azra bilgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok istiyorum 10 aydır doktora gittim ama çok önemsemedi sanki bi problem yok merak etme dedi o kadar

14. bebekdelisi77*

bebekdelisi77* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

15. bebekdelisi77*

bebekdelisi77* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Canım bende de bütün hamilelik belirtileri vardı ta kii adetime 3 gün kala yani 3 gün önce adet oldum. Bende evleneli 1 buçuk ay oldu bizde çok bebis istiyoruz ama ilk ay olmadı fakat psikolojik olsa gerek bütün belirtileri yaşadım. Sende çok kafaya takma bence yumurtlama zamanına dikkat et inşallah hamis olursun. Bende tabi çalışmalara devam

hamiş olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koca göbişli olmak istiyorum

koca göbişli olmak istiyorum

herkeze selaaammm:) bu aydan itibaren heran bi bebiş haberi alabilirim korunmayı bıraktık güzel haberler almak istiyorum.. benim gibi bekleyenler varsa hadi birlikte bekleyelim):gathering:
  2. hamiş olmak istiyorum

hamiş olmak istiyorum

merhaba ,ben uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama artık aranıza katılma gereği duydum.. Benım adetime 5 gün var.fakat son üç gündür leke geliyor,adet kanaması değil bu kesin ama sizce nedendir.İdrar yolu iltihabından falan kanama olurmu sizce? Kafam çok karıştı bana akıl verirmisiniz..
  3. Hamiş melek olmak isteyen üyelerimiz!

Hamiş melek olmak isteyen üyelerimiz!

Sevgili meleklerimiz eğer bebek bekliyorsanız ve hamileyseniz buraya bunu belirterek bizlerle paylaştığınız takdirde sizlere özel yani hamiş üyelerimize özel rütbe başlığını vererek renginiz değişiyor ve forumda hamiş melek olduğunuz bu şekilde daha bir belli oluyor.Eğer sizde hamişseniz ve hamiş melek rütbe başlığını almak istiyorsanız nicklerinizi bu başlık altından buraya yazarsanız ilk...
  4. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  5. Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Merhaba hanımlar vakit ayırıp okursanız cok sevinirim. Eşimle 3 aydır korunmayı bıraktık ve doktora gidiyordum. Önce pko var dedi sonra adetten sonra gel dedi gittim iki yumurta gördü çok iyi dedi... İlişkiye gir ertesi gün gel diye tarih verdi gittim. Bu defa yine muayene de cok güzel yumurtaların catlamış cok doğru zamanda girmişsin dedi sıvı da var dedi. Bana progestan fitil b1 b2 vitamin...

Sayfayı Paylaş