gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

hamişler kalın giyinmeye başlayın

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

o rahat yaz günleri geride kaldı havalar serinledi artık kendinizede bebişe de dikkat etmeniz gerekiyor bir kaç önlemle saglıklı bir sonbahar dönemi geçirebilirsiniz üstünüze artık uzun kollu incede olsa bişeyler almalısınız ayaklarada dikkat aman...... sonbaharda rahatlıkla ve şıklıkla giyebileceginiz kıyafetleri bir araya topladım buyrun üşütmeden biran önce giyinin..........

2. hbilginer

hbilginer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller teşekkürler bizimle paylaştığınız için

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Oyy oyyy çok cici bunlar yaaa.Hamile kadına herşey yakışıyor valla yaa:DNeden dir bilmem ama ben hamileyken öleydim kendime çok yakıştırıyordum herşeyii:):)çok güzeller kuzu:)

4. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
hamişler kalın giyinmeye başlayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. giyinme

giyinme

Kışın para sıkıntısından kurtulma, yazın ise sıkıntıdır..
  2. pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

nasıl hamile kaldınız pko pko olup hamile kalanlar pkolu olup kalanlar arkadaşlar ben 1,5 senelik evliyim.pkoluyum evlenince adet olmamaya başladım tabi herkes gibi bende hamiş oldugumu düşünüyodum ama yanılmıştım.doktor pkolusun dedi.6ay diana 35 kullandım bebek istiyoduk ve bıraktım.klomen verdi ama yine hamiş kalamadım.bu ay yine adetim gecikti?ne olur destek olun artık bunaldım:fırtına:
  3. Doğum Yapmama  Az Kaldı Doğum Belirtileri Nelerdir Diyen Hamiş Melekler Buraya

Doğum Yapmama Az Kaldı Doğum Belirtileri Nelerdir Diyen Hamiş Melekler Buraya

doğum belirtileri,doğum belirtileri neler, Doğum yapmayı bekleyen anne adayları gününüz azaldıkça biliyorum heyecanınız da artmakta ve bunla birlikte belki birazcıkta korkuyorsunuz ama doğum sonrasında her şey normale dönecek ve minik yavrunuza kavuşacaksınız. Sizlerde doğum belirtileri başladı mı yoksa bu konu hakkında bir bilginiz yok mu doğum başlangıcı şu belirtilerden anlayabiliriz...
  4. Boşansam m hamiş mi kalsam? Çok kararsiz ve çaresizim....

Boşansam m hamiş mi kalsam? Çok kararsiz ve çaresizim....

Meleklerim ne yapayim hadi bana yardimci olun.... Esimi cok seviyorum, lakin cok sinirli hep bana patliyor.... ne denediysem olmuyor bununla aslinda yasaya bilirimde üstüne birde ailesi geliyor.... beni süreki ona sikayet ediyorlar, benimle tatistiktan sonra fark ediyor, ben hakliyim diyorki yasli insanlar kafana takma ama iki gün sonra yine annesine hak veriyor ve sil bastan simdi bide...
  5. Silkelet Sonra Hamiş Kal

Silkelet Sonra Hamiş Kal

:MELEKLERİM: ilişki sonrası eşiniz bacaklarınızdan tutup çamaşır silkeler gibi silkeleyecek. sağa sola aşağı yukarı silkelettirin...BİR SİTEDE rastladım deneyen var faydasını gorende var .iNŞALLAH bu sıtedede faydası dokunur.banada bıraz sacma geldı ama ınceleyıncede hamıle kalanda yok denılemeyecek kadar cok.Paylasmak ıstedım denemekten zarar cıkmaz.HAYDİ BAŞARILARRRRR.....

Sayfayı Paylaş