gebe
  1. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18

hamişlerim yardım edin...............

Konu, 'Gebelik' kısmında sakaryalı tarafından paylaşıldı.

kızlar dün aksamdan beri cok rahatsızım burnum tıkalı,basım agrıyo halsizimde gebelikten dolayı ilacta almak istemiyorum doktorumu aradım meyve ymemei ve minoset almamı söyledi ama içmek istemiyorum dogal olarak neler kullanmalıyım gribe ne iyi gelir hamişler....

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle gecmıs olsun canım.....burnuna tuzlu su cek acar burnunu,bırde lımon,portakal karısımının suyunu sık ıc.....eger cok agrın olursa bıtane ıcebılırsın agrı kesıcı korkma bısey olmaz.....dınlenmeye calıs terlemeye calıs ınsallah atlatırsın......baska yapacak bırseyımız yok maalesef.....

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bol bol portakal ve limon sIkip ic canim, papatya cayini ic gecmis olsun

4. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43

papatya düşüğe neden oluyo diye duymuştum ben..hatta adet sancılarında içiriyolar.rahatlatsın diye.

5. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    tesekkür edrim kızlar portakal cok sık yiyorum zaten esime aktar zencefilde önermiş bugün denicem bakalım .cok zor yaa sabah kalktığımda dudağım ucuklamıs artık iç atesimmi vardı neyin nesiyse :(

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım öncelikle geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.Minoset ve parolu doktorlar öneriyorlar.Ben de birkaç gündür 20 lik diş ağrısı çekiyorum inanılmaz ağrılı geçtiği için parol alıyorum.Çok fazla bitki çayı içmemeye bak beni dinlersen çünkü doktorlarda önermiyorlar ama onun yerine bol bol c vitamini içeren sıvı almanda fayda var canım.Tekrar geçmiş olsun

7. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    sağolasın mavi hakikaten zormuş insan ilk bebğini düşünüyo evet basit bi ıhlamur günde 2 fincan diyolar gebelere onunun bile daha fazlası zararlıymıs herseyi ölçülü içmeye calısıyorum bol bol portakal limon onları yemeye calışıyorum biran önce hastalığı atmaya calışıyorum..

hamişlerim yardım edin............... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ateş ölçme yöntemiyle ve klomenle hamiş olanlar yardım edin lütfen!!!

ateş ölçme yöntemiyle ve klomenle hamiş olanlar yardım edin lütfen!!!

klomenle hamilelik belirtileri klomenle gebelik belirtileri Arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım ve klomenin geciktirici bir etkisinin olduğunu biliyorum şuan adetimden 3 gün geçti ve ben test yapmıyorum çünkü regl ateşim 36 iken ve benim 2 gün öncesine kadar ateşim 36.6 iken şuan son iki gündür 36.2 oldu bu durum hamile değilsin anlamına geliyor diye düşünüyorum ama eşim ısrarla test...
  2. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Merhaba hanımlar vakit ayırıp okursanız cok sevinirim. Eşimle 3 aydır korunmayı bıraktık ve doktora gidiyordum. Önce pko var dedi sonra adetten sonra gel dedi gittim iki yumurta gördü çok iyi dedi... İlişkiye gir ertesi gün gel diye tarih verdi gittim. Bu defa yine muayene de cok güzel yumurtaların catlamış cok doğru zamanda girmişsin dedi sıvı da var dedi. Bana progestan fitil b1 b2 vitamin...
  5. yardım edin

yardım edin

adetim 1 hafta geçti kan testim 0,100 çıktı hamilemiyim

Sayfayı Paylaş