gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Hamişlerrrrr Bebeğimi Özledim Hadi Gelsin Artık Diyenler Buraya

Konu, 'Çöplük' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

bebek beklerken,bebek bekliyorum,

Kimler bu sene anne olcak bakayım bebeğini bekleyenler sabırsızlananlar varmı aranızda..Biliyorum çok merak ediyorsunuz onu ve gelsede artık öpsem koklasam diyorsunuz..bebeğiniz için hazırlık yaptınız mı onun için neler aldınız neler yaptınız ve onun için gelecekte ne planlıyorsunuz bizimle paylasırmısınız?

Hamişlerrrrr Bebeğimi Özledim Hadi Gelsin Artık Diyenler Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyim Bebeğimin ilk Hareketlerini Hissediyorum Diyenler Buraya

Hamileyim Bebeğimin ilk Hareketlerini Hissediyorum Diyenler Buraya

bebeğin ilk hareketleri,bebeğin ilk hareketleri ne zaman hissedilir, Melekler bebeğinizin ilk hareketlerini hissetmeye başladınız mı? o an neler hissettiniz sizin için çok güzel bir duygu olsa gerek..Çünkü artık içinizde bir canın hayat bulduğunu hissetmeye başladınız ve o sizin yavrunuz.Allah herkese yaşatsın bu duyguyu inş. Bebeğinizin hareketlerini hissetmek, gebeliğinizde...
  2. Artık bebişim gelsin hamile kalmak istiyorum diyenler....

Artık bebişim gelsin hamile kalmak istiyorum diyenler....

Merhaba kızlar 5 aylık eviliyim ve 4 aydır bebiş istiyorum dr.a göründüm muayne edip normal dedi folikasit verdi.ama heray aynı hayal kırıklıgı :(((klomen diye bir hapın oldugunu duydum araştırdım dr uma sorup kullanmaya başlasammı diye düşünüyorum...allah herkese hayırlı bebişler nasip etsin..:hayal:
  3. bebeğimin ismini ben koyamıyorum diyenler buraya

bebeğimin ismini ben koyamıyorum diyenler buraya

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Msnde Arkadaşımı Göremiyorum diyenler buraya gelsin!

Msnde Arkadaşımı Göremiyorum diyenler buraya gelsin!

Arkadaşım Online Olduğu Halde Göremiyorum Msnde Arkadaşımı Göremiyorum Çözüm Bu gün msn de arkadaşlarımı nasıl gizlerim diyenler için, msn de arkadaş listesi nasıl gizlenir diye bir takım bilgiler aktardık. Şimdi ise bu yazımızda msnde arkadaşlarımı göremiyorum diyenler için, msn de arkadaşımı göremiyorum sorunu çözümü sunuyoruz Melek'lerim. Msn'de arkadaşları görmeme sorununun...
  5. Klavyede Artı Nasıl Yapılır diyenler bir baksın buraya!!!

Klavyede Artı Nasıl Yapılır diyenler bir baksın buraya!!!

Klavyede Artı İşareti Yapmak Bilgisayarda Artı İşareti Nasıl Yapılır http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226548-klavyede-alfa-isareti-nasil-yapilir-haydi-gelin-ogrenelim.html dedik biz lakin bir misafirimiz de klavyede artı işareti nasıl yapılır diye öğrenmek istiyormuş. Hemen o misafirimizi de düşünüyor ve bu yazımızda klavyede artı işareti yapmak için gerekli bilgileri...

Sayfayı Paylaş