gebe
  1. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43

hamişliğe adım adımmm

Konu, 'Gebelik' kısmında ESİNKADİR tarafından paylaşıldı.

slm meleklerim. düşündümki hamişliğe adımlarımı yazarsam belki anne olmak isteyen meleklere biraz olsun yardımcı olurummm dedim. şu an 8.haftamdayım. bu haftaya kadar ilk olarak güzel bir kontrol yaptırdım. doğum kontrol hapı kullandığımdan 2 ay bekledim etkisinin geçmesini, tabi genede her kırmızıyı gördüğümde moral sıfır oluyodu. ama sbr lazımm yaşayarak öğrendim. hep dua ettim. stres önemliymiş. zorlu bir süreç. sizlere tavsiyem strese girmeyin, düzenli beslenin, yumurtlamaya dikkat edin, ilişki sonrası hiç kalkmadım yataktan, 2 ay öncesi folik asite başladım, şu an dermoid kistim var kontroller olması gerek, diyceğim oki Allah isterse veriyor. Allahım hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin, yüreğinizi ferah tutun, dua edin, inanın,isyan etmeyin, ve en önemlisi bedeninizi iyi tanıyın melekler... daha yazarım devamını...

hamişliğe adım adımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ad

Ad

Kendi ismiyle çağırıldığını görmek insanlar arasında iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir isimle anılmak kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya ddelalet eder.Rüyada duyulan adlar çok önemlidir ve bu adların anlamlarına göre yorumlanır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören,...
  2. şimdi gelelim benim hamişlik belirtilerime:):)

şimdi gelelim benim hamişlik belirtilerime:):)

Canlarımmmmmmmmmm meleklerimmm valla iiiki varsınız iii ki.Anam siz de olmasaydınz,melekler mekanı da olmasaydı ben kiminle paylaşırdım o güzel ilk anları?Bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz bebişim de bende,böle güzel bi forum hazırladğınız için.Burda herşey çooooooook güzel buraya girdiğimde anne aday adayıydım,şimdi anne adayı oldum elhamdülillah.İlk melekler mekanını haber oldu bebişimn...
  3. hamişlikte kasık ağrısı

hamişlikte kasık ağrısı

Slm hamişler 27 haftalık hamişim özellikle sağ kasığımda ara ara şiddetli arılarım oluyor özellikle akşamları ve geceleri üstelik belimde çok ağrıyo :( benim gibi olan varmı aranızda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürlerr
  4. LaViŞLe HaMiŞLiK YoLuNdA....:)

LaViŞLe HaMiŞLiK YoLuNdA....:)

Canlarım Ciğerlerim Melişlerim valla kendimi çok iyi hissediyorum buranın uğuruna inananlardanım o yüzden hamişliğe doğru son gaz devam diyorum:D:D Sizinde katılımlarınızı bekliyorum bana destek verirseniz sevinirim yaptığımız gelişmeleri yazalım paylaşalım olarmı melişlerim:):oppucuk: Bizde böyle hamiş kalmak için hep birlikte elele diyemiyorum kocişlerinizle el ele tutuşun artıkın...
  5. hamişliğe uğraşanlar

hamişliğe uğraşanlar

merhaba sayfanın müdavimleri ben bugün yeni üye oldum bizde 3 yıllık bir korunmanın ardından 1,5 yıldır deli gibi bebek istiyoruz ama hiç bir sorun olmamasına rağmen olmuyor yine bu gün regl oldum çok mutsuzum

Sayfayı Paylaş