gebe
  1. eyluleylul

eyluleylul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Hamişşş kalmak isteyenler..benimde melegim olsun diyenler....

Konu, 'Çöplük' kısmında eyluleylul tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben 5 aylık evliyim ve hiç korunmadım...her ay aynı ızdırap regl oldugum zamn.yarın adet olmam gerek tek istegim umarım bu ay hamileyimdir..bu arada eşimle hafta sonları bi kaç bira içeriz sizce bunun bir zararı varmı bundan dolayı mı acaba hamile kalamıyorum....

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    sanmıyorum canım bıra ıle alakası olamaz
    ama hamıle kalmak ıcın calısmalar yapıyorsan artık ıckıyı bırak hamıle oldugunda ogrenmek 1 ayı alıyorr cunku bebegın varken kullanmıs olma

Hamişşş kalmak isteyenler..benimde melegim olsun diyenler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KIRMIZI olsun yeter diyenler

KIRMIZI olsun yeter diyenler

kırmızı mont kirmizi elbiseler kirmizi mont kırmızı tonları resimleri Hani bir söz vardır ya.Kırmızı olsun bir ton borcum olsun derler:DSiz de öyle diyenlerdenseniz bunları kaçırmayın derim:)Yeni yılda kırmızılara bürünün.Ortalığı ateş gibi yakın yıkın:):):)Buyrun meleklerim a' dan z'ye kırmızı..... Kırmızı mont ve kabanlar Kırmızı ve kırmızı tonlarında elbiseler... Kırmızı...
  2. Artık bebişim gelsin hamile kalmak istiyorum diyenler....

Artık bebişim gelsin hamile kalmak istiyorum diyenler....

Merhaba kızlar 5 aylık eviliyim ve 4 aydır bebiş istiyorum dr.a göründüm muayne edip normal dedi folikasit verdi.ama heray aynı hayal kırıklıgı :(((klomen diye bir hapın oldugunu duydum araştırdım dr uma sorup kullanmaya başlasammı diye düşünüyorum...allah herkese hayırlı bebişler nasip etsin..:hayal:
  3. Hamişşş kalmak isteyenler...bizimde bebişimiz olsun artık diyenler...

Hamişşş kalmak isteyenler...bizimde bebişimiz olsun artık diyenler...

Merhaba arkadaşlar ben 5 aylık evliyim ve hiç korunmadım bir bebişim olsun o kadar istiyorumki reglim yeni bitti olmadan önce çok ümitliydim mutlaka bu ay hamileyim demiştim ama yine regl :(((oldum...sizde benimle paylaşırsanız sevinirim...artık gelsin bebişlerimiz allah bizede nasip etsin o günleri

Sayfayı Paylaş