gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamlelik sonrası oluşan yağlar nasıl giderilmeli?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

İdeal beslenme yağ aldırma

selam kızlar
    doğum sonrası malesef kilo verme savaşı başlar özellikle bacaklarda ve karın bölgesindeki yağlardan şikayet edilir
    bence zamana yaymak ve dengeli beslenmek gerekir

peki uzmanlar ne diyorGenetik (bünyesel) etkilerden dolayı özellikle kadınlarda asimetrik yağlanma olabilir. Karın bölgesi nispeten ince bir kadında kalça, basen ve bacaklarda aşırı yağlanma olması gibi... Şişmanlık tabir ettiğimiz durumlarda yağ aldırılması tavsiye edilen bir yöntem değildir; ancak düzenli beslen me, diyet ve egzersiz programı ile kilo verilmesi sonrası, kilo verilemeyen asimetrik yağ birikimi ile kontur bozukluğu yaratan bölgelere yağ emme ameliyatı uygulanabilir. İdeal kilosunda veya buna yakın olan kadınlar ile yukarıda tarif edilen şekilde yağlanmaları olanlarda da liposuction, yani yağ emme ameliyatı ile düzelme sağlanabilir.

hamlelik sonrası oluşan yağlar nasıl giderilmeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum sonrası yağlar nasıl eritilir?

Doğum sonrası yağlar nasıl eritilir?

doğumdan sonra göbek nasıl eritilir doğum sonrası göbek nasıl eritilir doğumdan kalan dogumdan sonra gobek nasil dogumdan Doğum yapan her kadının mutlaka kilo sorunu vardır sonuçta hamilelik boyunca mutlaka kilo alınıyor ve bazen normal önerilen kilonun üstünde kilo alan bile var Mesela ben:D 2 hamilelik geçirdim ve toplam 50 kilo almıştım:D Sonuuç çok şükür verdim kilolarımı birazda...
  2. Hamilelik sonrası oluşan lekeler için

Hamilelik sonrası oluşan lekeler için

Hamilelik sonrası oluşan lekeler için 1 çay kaşığı tarçın 1 çay kaşığı zencefil 1 yumurta akı Bütün malzemeleri güzelce karıştırın lekeli bölgelere hergün uygulayabilirsiniz.
  3. Hamilelik sonrası oluşan çatlaklar için doğal yöntem

Hamilelik sonrası oluşan çatlaklar için doğal yöntem

cocoa butter belly cream Cocoa Butter Belly Cream kullanın kızlarrr,oluşumunu engellediği gibi iyileşmesinide sağlıyor
  4. Yüzde Oluşan Lekeler Nasıl Geçer?

Yüzde Oluşan Lekeler Nasıl Geçer?

Merhaba kızlar.Ben sivilce için tedavi gördüm zamanında ve o tedaviden kalma izler kaldı ,kahverengi ve kırmızı renkteler :( birçok krem kullandım ama hiç fayda etmedi izleri geçirmek için.Artık uğraşmayayım dedim ama uğraşmadan da olmuyor insan rahatsız oluyor.En son çare olarak sizlerinde deneyimlerinizi almak istedim.Eminim benimle aynı sorunu yaşayan birçok kişi vardır. Sizler bu tür...
  5. Doğum sonrası oluşan sorunlar

Doğum sonrası oluşan sorunlar

doğum sonrası kanama,lohusalık,doğum sonrası psikolojik sıkıntılar,doğum sonrası ruhsal durum,doğum sonrası enfeksiyon,doğum sonrası ağrı,doğum sonrası yaşanan sıkıntılar hakkında bilgiler Doğumdan hemen sonraki dönem pek çok kadın için adeta bir rüya gibidir. Eve yeni gelen bir bebek aileye neşe ve mutluluk saçtığı kadar stresli de yaratır. Eve yeni bir bireyin katılışı kadınların önemli...

Sayfayı Paylaş