gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hamur işi

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada hamur isi yaptigini gören bekar ise iyi bir esle evlenecegine. bekar degilse mal elde edecegine isaret eder.

hamur işi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. püf noktaları<< Hamur işleri

püf noktaları<< Hamur işleri

hamur işlerinde püf noktalar hamur işi püf noktaları işlerinin noktaları işleri Hamur işleri için öneriler Yağlı hamurla yapılan böreklerde hamurun kıvamı bozulmaması için, içine çok az limon suyu katın. Hamuru dinlendirirken mutlaka üzerini nemli bezle örtün. Nemli bez, hamurun kabuk tutmasını önler. Unla yapılan tatlıları hazırlarken içlerine çok az tuz katmak lezzeti arttırır. Payın...
  2. Rüyada Hamur İşi Görmek

Rüyada Hamur İşi Görmek

Rüyada Hamur İşi Görmek tabiri nedir acilen yazarsanız içimi rahatlatacaksınız:S Rüyamda hamur elimde pasta felan yapıyordum ben
  3. Rüyada Hamur İşi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hamur İşi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hamur İşi Görmek Nedemektir, Rüyada Hamur İşi Görmek Ne Anlama Gelir, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda rüyasında hamur işi yaptığını gören ya da sadece hamur işi gören arkadaşlarımız için, rüyada hamur işi görmenin tabiri hakkında bilgiler aktarıyoruz. Rüyada Hamur isi yaptigini gören bekar ise iyi bir esle evlenecegine, bekar degilse mal elde edecegine isaret eder....
  4. İşte Sütlü Gül Böreği Tarifi Hamur İşi Sevenlere.....

İşte Sütlü Gül Böreği Tarifi Hamur İşi Sevenlere.....

Sütlü Gül Böreği Tarifi Sütlü Gül Böreği Nasıl Yapılır Sütlü Gül Böreği Tarifini misafirimizin isteği üzerine sizinle paylaşıyorum meleklerim...İşte börek böyle olur....Misafirlerinize çocuğunuz okudan geldiğinde çay yanında gidecek süper bir börek....Şimdiden yapacaklara afiyet olsun...Yanında Kıymalı Burma Börek Tarifinide size veriyorum.... MALZEMELER 3YUFKA 1 ÇAY BARDAĞI SIVI YAĞ...
  5. Ukrayna Yemekleri Çorbalar Hamur İşleri

Ukrayna Yemekleri Çorbalar Hamur İşleri

ukrayna yemekleri ukrayna mutfağı Sevgili melekler, dünya mutfakları çeşit çeşit, bir damak diğerine uymuyor genelde. Özellikle değişik coğrafyalarda yaşayan insanların yemek kültürleri çok farklı oluyor. Bu yazımızda bizde de bilinen Borç çorbası başta olmak üzere Ukrayna yemekleri ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere... :) Ukrayna yemek kültüründe geleneksel yemek üç ana öğeden oluşur....

Sayfayı Paylaş