Hamur Mayasıyla Cildinize Bakım Yapabilirsiniz!

Kahve zaten doğal peeling yapıyor isabetli bir bakım olmuş zaten:D:D kahvenin kokusu iyidir ya gel seni ben koklarım hahaha

deme öle mavim yaa ben kahveyi çok severim ama sürekli kahve gibi kokmakta pek hoş olmuyomuş hahaha kocama akşam kahve yapimmi diyorum kendinimi fincana koyup getircen die dalga geçti benle 2 gün :D

- - - Updated - - -

geliyom hemen mavim bi kahve yapıp kokusunu bulanıpta :D

Ben geceleri özellikle birkaç yağın içinde olduğu ve içlerin de mevi anemon çiçeğininde bulunduğu bir yağ karışımı kullanıyorum ve eşimin özellikle mavi anemon yağının kokusu çok hoşuna gidiyor adeta başını döndürüyor hahaha hatta beni mavi anemon çiçeğim diye sevip kokluyor:D:D

:kiss:hoş buldum mawim :) akşam arkadaşa gittik zübişle onlar yaş maya maskesini yaptılar.Vallahi yüzleri beton gibi oldu :D ben bu ara iyi safsakladım ya mart geldi cildim dökülmeye başladı .Bakım yapmam lazım.

doğal ürünler zararıda olmuyor.bi ton para verip abuk sabuk şeyler alıp bide yüzü mahvetmek yerine bunlar daha iyi.bide ben yüzümü hacışakir sabunla yıkıyorum çok iyi geliyor az kurutma oluyor ama nemlendirici krem kullanıyorum dengeliyor.

Ben de o sna dediğim yaş maskeli karışımı yapıyorum cildime çok iyi geliyor bak mesela şuda kanıtlanmış eski kadınların analarımızın ellerine baktığımız da özelliklede sürekli hamur yoğuran kadınların elleri pürüzsüz oluyormuş ve nedenini de mayaya bağlıyorlar:)

Ya bu maya nelere kadirmiş :D:D Bizim Hacı da yapın dediğine göre var bunda bir iş :D:D

Şimdi hatırlıyorum da vücuda da çok faydası olduğundan babam bir dönem ben küçükken kendi içerken bana da toz kuru maya eritip içirirdi zorla. Ay nefret ederdim ama bir bildiği varmış babamın :D:D

Mawim o kahverengi lekelere limon çok iyi geliyor..Maya nın mucizesini zaten uygulayanlar biliyor.Yalnız sık yapılmaması gerekir.15 günde bir yapılması uygundur.Ay birde bu mayadan sonra arkadaş yüzüne bir yağ sürüyor öğrenirsem ismini paylaşırım.Botoks yapmış gibi cilt geriliyor ya

Geri