hamurişleri buzlukta nasıl saklanır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

merhaba hanımlar benim bir sorum olacaktı. acaba derin dondurucuda hamurişlerinizi nasıl saklıyorsunuz mesela ben poğaça yapıp saklamak istiyorum acaba pişiripmi koyuyorum yoksa çiğmi birde çıkardıktan sonra poğaçaları nasıl ısıtıyorsunuz lezzetli oluyormu

2. sevde 7

sevde 7 Well-Known Member

ben genelde fırından çıktıktan bir süre sonra atıyorum difrize ıkarınca eridikten sonra nasıl attıysam öyle taze olarak kalıyor ısıtmak için bi 5 dkk fırında beklete bilirsiniz

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

canım bende poğacaları yapıyom pişirmeden küçük bir tepsiye diziyom dondurucuya koyuyom sonra donduktan sonra buzdolabı poşetine hepsini koyuyom.canım istediğinde çıkarıyom çözüldükten sonra üstüne yumurta sürüp susam serptikten sonra ısıtılmış fırında pişiriyorum

hamurişleri buzlukta nasıl saklanır konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kozmatik Ürünleri Nasıl Saklanır

lens nasıl saklanır Güzellik malzemeleri kadınların vazgeçilmezleri ara*sında yer alır. Ancak çoğu zaman bunlar tama*men bitmeden atılır. Oysa, yapacağınız birkaç kurnazlıkla rujunuzu bitene kadar kullanabilir ya da maskaranızı kuru*maktan kurtarabilirsiniz. [B]Bakım kremlerini buzdolabında saklayın[/B] Bakım kremlerinin üzerlerinde son kullanma tarihi belir*tilmemişse en fazla 30 ay...
  2. hangi yiyecek nasıl saklanır?

soğan nasıl saklanır avakado nasıl saklanır kıyma dolapta kaç gün et buzdolabında kaç gün kıyma [B][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][COLOR=red]Yiyeceklerin saklanması sağlığımız için çok önemli.İlk günki gibi taptaze...
  3. Kurban Eti Nasıl Saklanır?

kurban eti nasıl saklanır [CENTER][SIZE=4][COLOR=black]Kurban eti uygun koşullarda kesildikten sonra, etler hayvanın uygun yerlerinden yağlı kısımları ayrılarak parçalanmalıdır. Kesilen kurban eti mutlaka buzdolabında 1 gün bekletilmelidir. Bekleyen et böylece suyunu verecek ve daha iyi pişirmeye hazır hale gelecektir. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Etleri, büyük parçalar şeklinde değil...
  4. Anne sütü nasıl saklanır ?

anne sütü nasıl saklanır [CENTER][CENTER][B][COLOR=green][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Özellikle çalışan annelerin en çok düşündüğü şeylerden biri bebeğimi nasıl emzireceğim.Bu durumun çaresi var sütünü sağıp evde bırakacak ama bunu bırakırken acaba aynı şekilde besin değeri olacak mı?Buyurun sorularınıza cevaplar meleklerim;[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=green][FONT=Comic...
  5. Sarımsak Nasıl Saklanır ?

[B]sarımsak nasıl saklanır sarımsak saklama yöntemi sarımsak saklama yolları[/B] Binbir derde şifa, yemeklere müthiş bir lezzet veren sarımsak bugün kü konumuz melekler :) Yendikten sonra ağızda oluşan kokusu olmasa daha iyi ama her güzel şeyin bir kusuru var işte :) Sarımsakları gerektikçe soyup kullanırız. Ancak bir seferde soyayım bir daha da uğraşmayayım diyorsanız, sarımsaklamanın...

Sayfayı Paylaş