hamurişleri buzlukta nasıl saklanır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba hanımlar benim bir sorum olacaktı. acaba derin dondurucuda hamurişlerinizi nasıl saklıyorsunuz mesela ben poğaça yapıp saklamak istiyorum acaba pişiripmi koyuyorum yoksa çiğmi birde çıkardıktan sonra poğaçaları nasıl ısıtıyorsunuz lezzetli oluyormu

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye

ben genelde fırından çıktıktan bir süre sonra atıyorum difrize ıkarınca eridikten sonra nasıl attıysam öyle taze olarak kalıyor ısıtmak için bi 5 dkk fırında beklete bilirsiniz

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

canım bende poğacaları yapıyom pişirmeden küçük bir tepsiye diziyom dondurucuya koyuyom sonra donduktan sonra buzdolabı poşetine hepsini koyuyom.canım istediğinde çıkarıyom çözüldükten sonra üstüne yumurta sürüp susam serptikten sonra ısıtılmış fırında pişiriyorum

hamurişleri buzlukta nasıl saklanır konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Anne sütü nasil saklanir

Günümüzde çalışan annelerin sayısı artıyor. Anneler ise, bebeklerinin anne sütünün yararlarından mahrum kalmalarının istemiyor. Peki, anne sütünün nasıl saklanması gerektiğini biliyor musunuz? Besleyici değerinin yanında, pek çok hastalığa karşı koruyucu özellik taşıyan anne sütünün nasıl saklanması gerektiğini biliyor musunuz? Sema Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Arzu...
  2. bal nasıl saklanır?

bal nasıl bozulur bal nasıl saklanır saklama koşulları Kahvaltı sofralarının vazgeçilmez yiyeceği olan balın saklama koşullarına dikkat edilmezse besin değeri kaybolur. Bu yüzden bal kavanozunu sıcak olmayan serin ve karanlık bir yerde saklamak daha iyi olacaktır. Gün ışığı alan bal bozulur. Ayrıca kavanozun kapağı açık kalırsa nem alır ve tadı acımtrak olur
  3. Sütler buzdolabında nasıl saklanır?

Uzmanlar, süt ve süt ürünlerinin, buzdolabının kapağı yerine iç kısımlarına koyulmasını öneriyor:) Kapaktaki rafların daha sıcak olduğunu belirten uzmanlar, buralarda süt, yoğurt ve peynir gibi gıdaların daha erken bozulabileceğini söylüyor. Antalya'nın Alanya ilçesinde, süt ve süt ürünleri satan işletmeleri bilgilendirici bir toplantı düzenlendi. Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve...
  4. Kurban Eti Nasıl Saklanır?

kurban eti nasıl saklanır Kurban eti uygun koşullarda kesildikten sonra, etler hayvanın uygun yerlerinden yağlı kısımları ayrılarak parçalanmalıdır. Kesilen kurban eti mutlaka buzdolabında 1 gün bekletilmelidir. Bekleyen et böylece suyunu verecek ve daha iyi pişirmeye hazır hale gelecektir. Etleri, büyük parçalar şeklinde değil kıymalık, kuşbaşılık, pirzola, biftek ve bonfilelik olarak...
  5. Sarımsak Nasıl Saklanır

sarımsak buzdolabında nasıl saklanır sarımsak nasıl saklanır taze sarimsak nasil saklanir Hemen hemen çoğu yemeğe lezzet katan sarımsağın nasıl saklanılacağını biliyormusunuz kızlar... Kan dolaşımını hızlandıran, doğal antibiyotik özelliği taşıyan sarımsağı en iyi nasıl saklayacağınızı biliyor musunuz? İhtiyaç duyduğunuz her an kolayca kullanabileceğiniz pratik sarımsak saklama yöntemi...
  6. Patlıcan Dolapta Nasıl Saklanır?

patlıcan dolapta nasıl saklanır patlcan yemeği tarifi kışlık patlıcanlar buzlukta nasıl saklanmalı hakkında bilgiler için meleklermekani.com geçtiğimiz gün köyden getirdiğimiz domateslerle konserve yapmıştım ve ilk defa yapmama rağmen çok güzel oldu :D:D domates konservesi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız Domates Konservesi Nasıl Yapılır? adlı yazımızı okuyabilirler :D:D şimdi size...
  7. Sarımsak Nasıl Saklanır ?

sarımsak nasıl saklanır sarımsak saklama yöntemi sarımsak saklama yolları Binbir derde şifa, yemeklere müthiş bir lezzet veren sarımsak bugün kü konumuz melekler :) Yendikten sonra ağızda oluşan kokusu olmasa daha iyi ama her güzel şeyin bir kusuru var işte :) Sarımsakları gerektikçe soyup kullanırız. Ancak bir seferde soyayım bir daha da uğraşmayayım diyorsanız, sarımsaklamanın yöntemlerini...
  8. Yaş Pasta Nasıl Saklanır

Yaş Pasta Nasıl Saklanır? Arkadaşlar biz küçük bir aileyiz ve ara ara eşim yaş pasta alıyor kızım çok sevdiği için bende evde hep bulunsun istiyorum ama bu yaş pastayı nasıl saklayacağımı bilmiyorum sizce Yaş Pasta Nasıl Saklanır ?
  9. Kurban eti nasıl saklanır ?

kurban eti nasıl muhafaza edilir,kurban eti nasıl saklanmalı,kurban eti nasıl dinlendirilir,kurban eti nasıl saklanır hakkında bilgiler, Et tüketiminin had safhaya ulaştığı Kurban Bayramı’na kısa bir süre kala, uzmanlar kurban etinin nasıl saklanması konusunda vatandaşları uyardı. Kurbanda sık sık yaşanan sıkıntılardan birinin etin muhafazası olduğunu anlatan Manisalı kasap Murat Bedir,...

Sayfayı Paylaş