gebe
  1. ilsu23

ilsu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

handan abla acil lütfenn

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında ilsu23 tarafından paylaşıldı.

mrb handan ablasım biliyorum özelden kimseyi kabul etmiyorsun ama senden özel bir ricam olacak.benim içinde tarot falına bakarmısın rica etsem.bakmazsanda canın sağolsun. adım dilek 30 ekim 1985 onun adı:burak 14 temmuz 1984 doğumlu
    aramızdaki ilşki ne olacak geleceğimize bakarmısın tekrar barışacakmıyız
    ablam bakarsan gerçekten beni mutlu edersin

2. ilsu23

ilsu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: handan abla acil lütfenn
    sayıları yazmayı unutmuşum 25 24 18

handan abla acil lütfenn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abla

Abla

Bakınız; Kardeş.Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir. Yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında gelir. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı veya...
  2. çok acil cevap lütfenn !!!

çok acil cevap lütfenn !!!

Arkadaşlar tarot bölümü açıldımı yani ramazan dolayısıyla ara verilmişti ya tekrar fal bakılmaya başlandımı acaba ???
  3. handan abla tarotuma bak lütfen

handan abla tarotuma bak lütfen

tarotuma bak merhaba kolay gelsin handan abla.yardımınıza cok ihtiyacım var lütfen cevaplayın.semanur 13041992 dogumluyum.koç burcuyum.engin oğlak burcu.uzun zaman öcne ayrıldık fakat ara ara sürekli konusuyoruz aramısda sanki kopmayan bi bag avr ama ben sevgisine inanmıyorum.baskasını sevdiğini düşünüyoru.ayrıc aile durumlarım için bir kac birsey öylermisinz lütfen sıkıntılar var.bi yol...
  4. acil yardım lütfennn

acil yardım lütfennn

sevgilim bana hediye almıyor sevgilime yılbasında spor çanta almya karar verdm ve beraber seçmek istedim ona bunu söledgmde keyfi kactı oysa topcu oldgndan işine yarıcak çantayı kendi seçmesi daha dogru olur die sölemiştm.meger bana alıcagı hediyeyi düşünmemiş benim alıcak oldgmu duyunca üzülmüş dert etmemesi gerektgni söledm sonra dökülüverdi dogumgünümdede hediye almamış oldugunu uzun zaman...
  5. LÜTFEN BEYZA HANIM ACİL YARDIM.

LÜTFEN BEYZA HANIM ACİL YARDIM.

beyza hanım mutfakta arka üstü kaydım mutfak koltuğunun ucuna sert oturdum düşmemek için ayağa kalktığımda acı ve kan oldu bekaretime bir şey olmuşmudur allah rızası için yardım edin

Sayfayı Paylaş