gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sema_92

sema_92 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

handan abla tarotuma bak lütfen

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında sema_92 tarafından paylaşıldı.

tarotuma bak merhaba kolay gelsin handan abla.yardımınıza cok ihtiyacım var lütfen cevaplayın.semanur 13041992 dogumluyum.koç burcuyum.engin oğlak burcu.uzun zaman öcne ayrıldık fakat ara ara sürekli konusuyoruz aramısda sanki kopmayan bi bag avr ama ben sevgisine inanmıyorum.baskasını sevdiğini düşünüyoru.ayrıc aile durumlarım için bir kac birsey öylermisinz lütfen sıkıntılar var.bi yol gösterirmsiniz lütfen.

2. canos85

canos85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Ah sema ah, bende baktirmak istiyorum ama bu aralar bakmiyor galiba :(((

3. nezo

nezo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba benim ucun da bakarmisiniz

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Handanca fal baktığında konusunu açıp haber veiyor zaten.Başka başka yerlere konu açmak yasak arkadalarım.

handan abla tarotuma bak lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. handan abla acil lütfenn

handan abla acil lütfenn

mrb handan ablasım biliyorum özelden kimseyi kabul etmiyorsun ama senden özel bir ricam olacak.benim içinde tarot falına bakarmısın rica etsem.bakmazsanda canın sağolsun. adım dilek 30 ekim 1985 onun adı:burak 14 temmuz 1984 doğumlu aramızdaki ilşki ne olacak geleceğimize bakarmısın tekrar barışacakmıyız ablam bakarsan gerçekten beni mutlu edersin
  2. Ücretli Tarot Bakımı Yapılır..

Ücretli Tarot Bakımı Yapılır..

Sitemiz de ücretli her hangi bir hizmete karşıyız. Sizin önerdiğiniz ücretli hizmeti biz üyelerimize gönülden ve bir kuruş dahi almadan yapıyoruz. Yine de ilginiz için tşk ediyoruz. Konunuzun içeriğini sildim... Meleklermekani.com RüYaM
  3. BEYZA ABLA SORUMA CEVAP VERİRMİSİN LÜTFEN ?

BEYZA ABLA SORUMA CEVAP VERİRMİSİN LÜTFEN ?

Ablacım kolay gelsin ben en son eylülün 5 de adt oldum 6 aylık evliyim çocuk istiyorum. Bulantım var başdönmem hamilemiyim? Birde ablacım eşimle ilişkiye girdikten sonra aşırı kaşıntı oluyor köpük oluyor nedeni nedir? cevap için şimdiden teşekkür ederim ablacım
  4. beyza abla boyum uzarmı lütfen cevap

beyza abla boyum uzarmı lütfen cevap

Beyza ablam ben 16 yaşındayım boyum 1.54 annemin boyu 1.61,babamın boyu 1.89 benim boyum uzarmı :((
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş