gebe
  1. derya_27

derya_27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Handanca ile tarot

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında derya_27 tarafından paylaşıldı.

Slm Handan Hn. Ben hayatımda geçirdiğim en zor zamanlardayım çok zor günler geçiriyorum. Ltf bana tarot bakımı yaparsan sevinirim. Burcum oğlak. Hayatımın en zor anında hayatıma giren ve şu anda ayrıldığım :küstüm:kişinin burcu da oğlak.

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
Handanca ile tarot konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

başak tarot falı gelecekle ilgili fallar gelecekle ilgili fal handanca tarot telefonla fal baktırma Sevgili meleklerim konusunda uzman arkadaşımız handanca artık bu sayfadan http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/129230-tarot-fali-bakilir-d-handanca.html tarot falınıza bakıyor :) yapmanız gerekenler; *Bu başlık adı altında mesajınızı yazınız *Mesajınız ile ilgili 1 ila...
  2. handanca nerdeee

handanca nerdeee

merhaba hanımlar... ben handancayı çok merak ettim 2 haftadır yok.. onunla irtibatta olan varmı .. umarım iyidir..
  3. handanca ben,

handanca ben,

Sevgili melekler; yoğun bi iş temposu içindeyim. sizide geçiştirerek bakmak istemediğimden bi müddet bakmama kararı aldım. şuan bu süreyi malesef bilemiyorum. İş büyüdü, kadro büyüdü...Sorumluluk çok fazla yani. umarım beni anlıyorsunuzdur. sağlıkla kalın, handanca 03/12/2008
  4. Ramazan Dolayısı ile Tarot açılımlarımıza ara veriyoruz..

Ramazan Dolayısı ile Tarot açılımlarımıza ara veriyoruz..

Ramazan ayı vesilesi ile Tarot açılımlarıma ara veriyorum.:handanca: 20/08/2009 tarihinden itibaren açılım yapılmayacak konular kilitli kalacaktır. Bilginize sevgili melekler.. Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca
  5. handanca

handanca

handanca han danca Selam handanca zahmet olmassa banada bakarmısın burcum yengeç teşekkürler

Sayfayı Paylaş