Handanca lütfen geri dön:(

esma-yurtkul

Yeni Üye
Üye
Handanca lütfen geri dön:(
Arkadaşlar farkında olmadan meğerse Handanca'nın fan'ı olmuşum. Şimdi protesto başlatıyorum Handanca lütfen geri dönnnnnnnnnnn....... please

Handanca'nın geri dönmesi için biraz kafa dinlemesi lazım :D Bu arada handanca nereye gitti ki :D:D Handan, nerdesinnnn :D

Kızlar aylık yorumlara devam edeceğim. Ama bireysel Açılımları biraz erteledim..
Ben sizi anlıyorum inanın. Kurallar olmasa hergün açılım baktırırsınız bunuda biliyorum..

Keşke Herkes kurallara uysaydı. Ben herşeye bakmak istemiyorum. Sorunlu arkadaşlarımıza yardımcı olmak istedim.

Zaten azcık rahatlıyınca başka bi konuya el atıyorum. (Aşk tarotu, rune, yıllık numereloji, ebced hesabı yıldızname) Ama bu şekilde faydam olmaz size..
Biraz kafamı dinliyeyim. Bakalım zaman ne gösterecek..

Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için..

Son düzenleme:
En dogal hakkin canim, dinle kafani biraz,kismet olursa acilimlarda da gorusuruz.Hayatin bu cilgin temposunda zaman ayirabilmen bile bir mucize.iyi dinlenmeler...

Kesinlikle evet arkadaşlara katılıyorum.Tabikide dinleneceksin.Ama şunuda belirtmeliyimki sabırsızlıkla bekleniyosun....

handancaa geri dönsünnn :)
bu arada ben yıldızname okudum burcuma göre bu her burcun insanına oluyormu onu merak ettim mesela evlilik hayatında 3 kere evlenirmis oğlak burcu eşi olurmus son eşi yani sanırım böyleydii ama benimle aynı burctan olan halamın hayat arkadası ikizler burcundan :))) cok kafam karıstı

Geri