gebe
  1. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Handanca lütfen geri dön:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında esma-yurtkul tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar farkında olmadan meğerse Handanca'nın fan'ı olmuşum. Şimdi protesto başlatıyorum Handanca lütfen geri dönnnnnnnnnnn....... please

2. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) bence biraz izin verelim canım ben aslında yeni üyelerdenim ama Handancanın sabrına hayran kalmıştım

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Handanca'nın geri dönmesi için biraz kafa dinlemesi lazım :D Bu arada handanca nereye gitti ki :D:D Handan, nerdesinnnn :D

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Nereye gittigini ben de bilmiyorum.Gercekten sabrina hayranim,hicbir uyeyi kirmiyor.

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Handan biraz kafa dinlesin bence rahat bırakın kızı uleynn:D:D :zuha:

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Kızlar aylık yorumlara devam edeceğim. Ama bireysel Açılımları biraz erteledim..
    Ben sizi anlıyorum inanın. Kurallar olmasa hergün açılım baktırırsınız bunuda biliyorum..

Keşke Herkes kurallara uysaydı. Ben herşeye bakmak istemiyorum. Sorunlu arkadaşlarımıza yardımcı olmak istedim.

Zaten azcık rahatlıyınca başka bi konuya el atıyorum. (Aşk tarotu, rune, yıllık numereloji, ebced hesabı yıldızname) Ama bu şekilde faydam olmaz size..
    Biraz kafamı dinliyeyim. Bakalım zaman ne gösterecek..

Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için..

Son düzenleme: 19 Şubat 2010
  7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    En dogal hakkin canim, dinle kafani biraz,kismet olursa acilimlarda da gorusuruz.Hayatin bu cilgin temposunda zaman ayirabilmen bile bir mucize.iyi dinlenmeler...

8. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet dinlenmelisin benced3e ama bizide ihmal etme sabırsızlıkla gelmeni bekliyoruz :)

9. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle evet arkadaşlara katılıyorum.Tabikide dinleneceksin.Ama şunuda belirtmeliyimki sabırsızlıkla bekleniyosun....

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    handancaa geri dönsünnn :)
    bu arada ben yıldızname okudum burcuma göre bu her burcun insanına oluyormu onu merak ettim mesela evlilik hayatında 3 kere evlenirmis oğlak burcu eşi olurmus son eşi yani sanırım böyleydii ama benimle aynı burctan olan halamın hayat arkadası ikizler burcundan :))) cok kafam karıstı

Handanca lütfen geri dön:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***geri dön***

***geri dön***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dön geri

Dön geri

pembelerim olmadı benim toz pembe hayallerim camların arkasında gökyüzüm siyahtı hep benim ne elimi tutuacak birileri nede ayağa kalkabilecek gücüm var kırık dökük bir sandalda baktıgım deniz gri benim karanlıklar ülkesinin yalnızlıklar prensesiyim ben ne vefalı bir sevgilim nede sevmeye dayanabilecek bi kalbim var benim yoruldum her buldugumda kaybetmekten zafere giderken yenilmekten...
  3. geri döndüler :))

geri döndüler :))

eski zamanın tek saç aksesuarı saç bantları artık geri döndü fakat eskisinden daha güzel ve daha şıklar...
  4. Ne olur geri dön!

Ne olur geri dön!

Sizi terk mi etti? Ama hala seviyorsunuz. Aşağıdaki 5 altın kuralı uygulayın. Umarız geri döner. 1) Ne istiyorsunuz? Bunu düşünün aslında ne istiyorsunuz: a- O, ve yalnızca o... b- Düzenli ve sorunsuz seks. c- Aslında umurumda değil ama başkası ile birlikte olduğu düşüncesi beni yıpratıyor. Sorunu doğru teşhis edin. Sadece erkeklik onurunuz kırıldı diye kendinizi yürümeyen bir ilişkiye...

Sayfayı Paylaş