gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Handanca tarafından denendi* Solea ve fx15

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar aktardan aldığım bu zayıflama ürünlerinden metobolizmam çok yavaş olmasına rağmen 1 kutudan yaklaşık 6-7 kilo net verdim. ikiside aynı ürün çok bir farkı yok. bilgi almak isterseniz ben buralardayım.. ama Lida isimli ürünüde denedim. asla ve asla uzak durun. böbrekleri çok yorup hastanelik olan tanıdıklar var. ben 2 gün kullanabildim bu ürünü.

87 kiloydum, şuan 70 kiloyum. az dinleneyim bi 5 kilo daha vereceğim. yormadan yıpranmadan verelim kilolarımızı. iyi kötü ne yaşadıysak paylaşalımki aynı sıkıntıları yaşamayalım. evet fazlalıklardan kurtulunca inanın kendimle daha barışık oldum.:melek:

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Handanca tarafından denendi* Solea ve fx15
    ben yeniden başladım 2 hafta oldu ve ancak 2 kilo gitti.
    yavaş ve dikkatli yapıyorum herşeyi. ara sıra buraya notlar düşeceğim.

Handanca tarafından denendi* Solea ve fx15 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Ana ve Baba tarafından soyağacı

Atatürk'ün Ana ve Baba tarafından soyağacı

atatürkün gerçek babası kim atatürkün gerçek babası atatürk ün kimdir atatürk ün kim babasının hayatı ATATÜRK’ÜN BABA SOYU: “KIZIL OĞUZ” YAHUT “KOCACIK” YÖRÜKLERİ Mustafa Kemal Atatürk’ün baba soyu, Aydın/Söke’den gelerek Manastır Vilayeti’ne yerleştiler. Ali Rıza Efendi Manastır Vilayeti’nin Debre-i Bala Sancağı’na bağlı Kocacık’ta (muhtemelen 1839’da) dünyaya gelmiştir. Aile sonradan...
  2. Sağ tarafa yatma sünneti ve hikmeti...

Sağ tarafa yatma sünneti ve hikmeti...

sağ tarafa yatmak sol tarafa yatmak hamilelikte hangi yatılmalı gebelikte nasıl yatılmalı hamilelikte nasıl Bir tarafa yatarak uyuma durumunda, yatılan yöne bağlı olarak burun deliklerimizin birisinin tıkanırken, diğerinin açıldığı ve solunumun açık olan burun deliğinden yapıldığı araştırmalarla belirlenmiştir. Sağ tarafa yatılması durumunda, sağ burun deliği tıkanmakta, sol burun deliği...
  3. tarafımdan denenmiş ve müthiş sonuç alınmış diyet

tarafımdan denenmiş ve müthiş sonuç alınmış diyet

denenmiş diyetler denenmis diyetler denenmiş zayıflama yöntemleri diyet listeleri denenmiştir diyeti arkadaşlar bu diyeti uyguladım ve 20 günde sporsuz 8 kilo verdim evet hızlı kilo vermek sağlıklı değil ve geri alınıyor ama bu öyle değil zaten listeye bakınca anlarsınız herşey var ölüm diyeti değil ben çok düzensiz yemek yiyordum öğün atlıyordum bu diyeti yapınca düzenli yiyince vücut alışık...
  4. Burçların iyi ve kötü tarafları

Burçların iyi ve kötü tarafları

burçların kötü tarafları Koçlar serüvenci ve atılımcı, boğalar hoşgörüsüz ve can sıkıcı... İşte iyi ve kötü yönleriyle burçlar... Koç Koç'ların olumlu huyları: Serüvenci atılımcı, cesur, çok enerjik, özgürlüğüne düşkün, yaklaşımlarında dolambaçsız. Koç'ların olumsuz huyları: Bencil , kendini ön planda tutan atılgan , çabuk sinirlenen, hicivci, kavgacı, kaba...
  5. handanca

handanca

handanca han danca Selam handanca zahmet olmassa banada bakarmısın burcum yengeç teşekkürler

Sayfayı Paylaş