gebe
  1. kaderci

kaderci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

handanca

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında kaderci tarafından paylaşıldı.

handanca han danca Selam handanca zahmet olmassa banada bakarmısın burcum yengeç teşekkürler

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Öncelikle mesaj sayını 30 a çıkarman gerekiyor. Ayrıca talepler böyle özel değil Tüm tarot fallarına bakılır bölümünden ilgili konuya girerek yazılıyor.

handanca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. handanca nerdeee

handanca nerdeee

merhaba hanımlar... ben handancayı çok merak ettim 2 haftadır yok.. onunla irtibatta olan varmı .. umarım iyidir..
  2. handanca ben,

handanca ben,

Sevgili melekler; yoğun bi iş temposu içindeyim. sizide geçiştirerek bakmak istemediğimden bi müddet bakmama kararı aldım. şuan bu süreyi malesef bilemiyorum. İş büyüdü, kadro büyüdü...Sorumluluk çok fazla yani. umarım beni anlıyorsunuzdur. sağlıkla kalın, handanca 03/12/2008
  3. selam handanca

selam handanca

benim icinde rica etsem tarot acarmısın 2010 yılı benim icin nasıl gececek barada evli ve 1 kızım var ve akrep burcuym enbüyük idailim 1 evim olması tabiki nasipte varsa hayırlısı teşekkür ederim :):):):):)
  4. handanca nerede?

handanca nerede?

Arkadaşlar, İşimin yoğunluğu olsada konumu kitlemeyip zaman buldukça gelip sizlere açılım yapmaya çalışıyorum.. Bunun dışında konumu kilitli görürseniz buradan bilgi almaya çalışın. Lütfen konu kilitli ise talepte bulunmayın.. Konumun açılmasını bekleyin.. 28/04/2010 Bugün itibari ile aylık açılımlarımı (Mayıs Tarot Aylık Açılım) tamamlamak için Tarot konumu kilitledim.. Ayın 30 unda...

Sayfayı Paylaş