Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

Cevap: Handancanın İskambil Falı öğrenebilirsiniz

Öncelikle bir Deste almanızı ve öyle denemenizi tavsiye ediyorumm..
Zaten öğrendiğiniz zaman sizde çıkanlara şaşıracaksınız..

Cevap: Handancanın İskambil Falı öğrenebilirsiniz

çokkkk merak ettim bunu ya eve gittiğimde kartlarımı bulup denemem lazımm:D

çok teşekkürlerr:)

slm cnm paylaşımın süper fakat bu kağıtları ayırırken kesip ayırma işlemini bi türlü anlayamadım günlerdir bakmaya çalışıorum olmuo :(

slm cnm paylaşımın süper fakat bu kağıtları ayırırken kesip ayırma işlemini bi türlü anlayamadım günlerdir bakmaya çalışıorum olmuo :(

öncelikle deste içinden işimize yaramayanları çıkaralım (ilk mesajda hangileri olduğu yazılı)
Sonra diğelimki siz esmer siniz. Ozaman esmer olduğunuz için maça kız (siz)ve maça as (kalbiniz) olur. kağıtta bunlar sizi ve kalbinizi temsil edecek yani.
Diyelim düşüncenizdeki erkekte sarışın ozaman kupa vale (erkek arkadaşınız) ve kupa as (erkek arkadaşınızın kalbini) temsil eder.
şimdi elimizde kalan kağıtları iyice karıştıralım. bu anlattığım temsil kartları ile birlikte.
ve kağıtların önyüzünü kendimize çevirip tek tek diğer elimize alalım. diğelim karşımıza maça kalp geldi o maça kalple birlikte elimizd kalan kartları bir yere ayıralım. kalan kartlara devam edelim. sırayla gelen oldukça o temsil kartlarından ordan öncesini alıp gerisini bırakıyoruz.
işte bu 4 temsil kartların içinde olduğu kartları kullanacağız.

lisedeyken benim bi arkadaşım bakıyodu bu fala hayret ediyodum anlamlarını nerden bildiğine ama hakikaten varmış bu güzel bilgiler için teşekkürler fakat siz nerden biliyorsunuz bütün bunları

Geri