Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

merhabaaa önceliklee fala bayıldım baya bi yorum için çabaladım ama olmadı:(
bide kartları 4e ayrırırken genelde gerekli kartlar sonlarda çıkıo oda tüm kartları almamı gerektirio:(
siz bi yorumlasanız bana:)
kendim için kupa kız ve kupa kalp
erkek ark için karo kalp ve karo vale
ortada karo kalp
benm tarafmda
kupa kalp
maça 8
sinek kalp
sinek 10
kupa vale
sinek papaz
karo 2
maça 10

onun tarafıı
karo papaz
karo 7
kupa kız
kupa 6
maça 2
karo 8
karo vale varrrr
çok teşkür ettimmm:)

Kartları dörde ayırmak diye bişey yok canım. 4 kart üstüstede gelebilir. Diğerleri alınmaz ozaman. bence yanlış açmışsın.

Handan abla bende ugrasiyorum bir kac gündür aslinda pek anlamadim yazilanlari, diger arkadaslarin sorulariyla yola cikmaya calistim onu da pek beceremedim :S birz zor anliyorum galiba yada cok beceriksizim, herneyse resimleri takip ederek birseyler yapmaya calistim resimi ekliyorum acaba dogru olmus mu ? Kartlarim az vede bir yanda herzmn bir kart eksik neden öyle oluyor?

sl272747.jpg

Kartları dörde ayırmak diye bişey yok canım. 4 kart üstüstede gelebilir. Diğerleri alınmaz ozaman. bence yanlış açmışsın.
benim anlamadığım 4kartın arasına gelen kartlarla beraber mi 4kartı alıcaz?ilk resimli anlatımda, kartın ön yüzüne gelen kartla beraber alınmıştı.
diyelim kupa as en üstte kupa vale de üstten saydığımızda 13.kart
kupa as ile kupa vale arasında 13kart var bunların hepsini birden alıyormuyuz?

slmmm
benm kartlara bakmana gerek kalmadı erkek ark durumum için diodum ama ayrıldık bilee.
ben bişey sormak istiorum
yorumyaparken neye göre yapıoruzz.sırayla üst üste çıkan karlarımı birbirine bağlıoruzz?
anlatamamdım ama yorum yapamıorum:(

Merhaba Handanca,
ben zevkle bir açılım yaptım öğrendiğimi düşünerek, bütün söylenenleri harfi harfine uyguladım ama yorum yapıyorum yazılanlara göre ama bir türlü sonuç çıkartamadım yardımcı olabilir misiniz? Ben kendim için Maça Kız ve Maça As seçtim onun için Kupa Vale ve Kupa As.
çok teşekkürler
ortada [FONT=&quot] [/FONT]KUPA 9

SAĞ
KUPA 8
MAÇA 10
KUPA 7
KUPA 2
MAÇA 2
KARO 2
KUPA VALE
MAÇA 9
KARO 10
SİNEK 7
MAÇA 6
KARO PAPAZ
KARO 8
MAÇA 8
KUPA 6
MAÇA KIZ
SOL
MAÇA 9
KARO AS
KUPA PAPAZ
SİNEK 10
SİNEK AS
KUPA KIZ
SİNEK 6
KARO 9
KUPA AS
MAÇA 8
KARO 6
MAÇA 7
SİNEK VALE
MAÇA AS
SİNEK 2

Son düzenleme:
Merhaba Handancacığım,
Ben bu falı arkadaşım için açtım ama bir sürü çelişki oluştu kafamda sonuç ayrılık mı aldatılıyor mu yoksa bilemedim bi de sen bakabilirmisin sonuca . onun için maça kız ve maça 1 seçtim, erkek için için ise kupa vale ve kupa 1
sonuç şöyle çıktı kıza ne yorum yapacağımı bilemedim.
Ortada MAÇA 9
SOL
KARO PAPAZ
MAÇA 7
KUPA VALE
SİNEK 2
KUPA PAPAZ
MAÇA PAPAZ
MAÇA 8
MAÇA 10
SİNEK VALE
KARO 1