gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Hande Acar'dan ''Silikon Yok Taş Gibiyim'' Açıklaması....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Hande Acar Haberi Hande Acar Silikonlu mu

Yakın zamanda haberini yaptığımız Hande Acar'dan iddiaları yalanladı...Dudaklarımda silikon yok taş gibiyim diyerek açıkmalada bulundu ve dudakları silikonlu iddialarını yakanladı...Birde üstüne üstelik demez mi parlatıcı sürdüm yoksa doğalım diye gelinde buna inanın insanları saf yerine koyuyorlar yahuuu...:kafa:

"Silikon Yok Taş Gibiyim"

Sosyetik güzel Hande Acar, dudaklarına silikon taktırdığı iddialarını yalanladı.

Sosyetik güzel Hande Acar, dudaklarına silikon taktırdığı iddialarını yalanladı: "Parlatıcı sürmüştüm, o biraz kalın gösterdi, her şeyim doğal."

Eşi Erdinç Acar'la gittiği bir davette dudaklarının aşırı kalınlığı dikkat çeken ve 'silikonu abartmış' yorumlarıyla karşı karşıya kalan sosyetik güzel Hande Acar kendini savundu: "Bu resim felaket. Dudaklarım gerçekten kötü görünüyor ama yakından öyle değil. Öyle görünse 1 dakika durmam, hemen doktora müdahale ettiririm. Biraz parlatıcı sürünce olduğundan kalın görünüyor. 6 yıl önce dudaklarıma dolgu enjekte ettirmiştim, pişman olup 3 yıl önce Serdar Eren'e çıkarttırmıştım. Şu an dudaklarımda hiçbir şey yok, doğal. Hala taş gibiyim."

Sosyal paylaşım sitelerinde de Hande Acar'ın dudaklarına çok sayıda yorum yapıldı:

- Hande Acar bildiğin Donatella Versace gibi olmuş şaka mı bu? (Melis Önder)

-Red Kit'in atı vardı Düldül.. Dudaklar aynı olmuş valla (Bülent Yurtseven)

- Dudaklarını arı sokmuş olabilir mi? (Celallettin Üç)

- Bu resim gerçek olamaz (Pınar Dilşeker)

- Dudağa yüz eklemişler sanki... (Yorumcu Burcu)

Hande Acar'dan ''Silikon Yok Taş Gibiyim'' Açıklaması.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Yoksa Mani

Hande Yener - Yoksa Mani

Beni yalnız sen anlarsın Bir bakınca gözlerimden Anlayan yok Ne olursun gel Beni yalnız sen anlarsın Bir tutunca ellerimden Hiç tutan yok Ne olursun gel Hadi bir sor bana Sor nasıl gidiyor Kimseyi bilmem ama Bana zor geliyor Yoksa mani yoksa engel Gel hayırsız hadi dön gel Sen gidince kapanan kapılar Sana açık sen gel
  2. Hande Yener - Şefkat Gibi

Hande Yener - Şefkat Gibi

doğru yordum ne varsa soldurdum doğru yaramaz bir çocuktum ben kabul seni yanlış sevdiğim hepsi hata bir kez daha zaten olamaz korkma doğru yordum ne varsa soldurdum doğru yaralı bir çocuktun sen kabul seni yanlış sevdiğim hepsi hata bir kez daha zaten olamaz korkma dün seni yolda gördüm aniden yüzün yürüyüşün her halini gördüm korkma bu ilgi nerden diye? korkma bu sevgikorkma şimdi nasıl...
  3. o eski Hande yok

o eski Hande yok

giyim ve müzik tarzını değiştiren Hande Yener bu konu ile ilgili sivri dilli konuşuyor........ İPTE YÜRÜDÜM AMA... SON ÇIKARDIĞI “HAYROLA” ADLI ALBÜMÜYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN HANDE YENER, KENDİSİNE YÖNELTİLEN ELEŞTİRİLERE RAĞMEN DOĞRU BİLDİĞİNİ YAPTIĞINI SÖYLÜYOR... Yeni neslin ısrarla yola devam etmesini istediğini söyleyen Hande Yener, “Eski Hande’yi isteyenler kaliteye doğru koştuğumu...
  4. Şimdi de tek taş yerine silikon hediyesi!

Şimdi de tek taş yerine silikon hediyesi!

Ne denir ki bu durumda hediyeler bile değişmiş hatta değişti bile :D:D Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Zekeriya Kul, özel günlerde birçok kişinin alışılmış hediyelerin dışına çıktığını söyledi. ABD ve Avrupa'da en popüler hediyelerin başında estetiğin geldiğini anlatan Kul, "Bu durum son 2 yıldır Türkiye'de de rağbet görmeye başladı. Özel günlerde hediye edilen estetik...
  5. Hande Acar'ın Dudağına Yaptırdığı Slikon Sosyeteyi Şoke Etti...

Hande Acar'ın Dudağına Yaptırdığı Slikon Sosyeteyi Şoke Etti...

Hande Acar Dudak Slikonu Hande Acar'ın Şok Eden Dudak Slikonu İşte bir skandal daha güzel oldum sanan bu kişiler acaba aynaya bakmıyormu...Kendi halinden rahatsızlık duymuyormu...Allahın verdiği güzelliği böylesine bozanlar işte bu hale gelir belasını bulur....İşte bir başka slikonlu dudakların rezilliği... Astaş'ın davetine eşi Erdinç Acar ile katılan ve projeyi yakından inceleyen...

Sayfayı Paylaş