gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hande anne olacakmış

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sevgilisi Kadir Doğulu ile birlikte olan şarkıcı sivridilli Hande Yener sevgilisinden çocuk sahibi olmak isteğini açıkladı..... 'KADİR'DEN ÇOCUK DOĞURACAĞIM'
    POP MÜZİĞİN BAŞARILI İSMİ HANDE YENER ÖZEL HAYATTAN İŞE, GEÇMİŞTEN BUGÜNE KANAL 1 HEY CANLI PROGRAMINA İDDİALI AÇIKLAMALARDA BULUNDU...

Hande Yener konu aşka geldiğinde ise geçmişte yaptığı evliliğe değinerek. 'Keşke hiç boşanmasaydım' dedi. Ünlü şarkıcı, 'hayatımda bir kez evlenmek isterdim keşke bu kişi Kadir Doğulu olsaydı' dedi. Birlikteliğinin çok güzel gittiğini belirten Yener, çocuk için ise vakit ayırmak gerektiğini ancak uygun zamanı beklediğini ve Kadir Doğulu'dan bir bebek dünyaya getirmek istediğinide sözlerine ekledi.

Yener, polemik yapmaktan hoşlanmadığını o günlerin artık geride kaldığını. kendisinin tarzı ve müziğiyle farkını herkese ispatladığını söylerken, meslektaşı Gülşen'in elektronik müzik yapacak olmasıyla ilgili ise 'benim tarzımı değil muhakkak o da kendi tarzını yaratacaktır' dedi.

Hande anne olacakmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne..

Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne..

Ana bu sabah yine erken uyandık Botları boyadık,düzeni yaptık Sabah sabah iştimada dimdik ayaktaydık Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Bir emir geldi babacan komutandan Araçlara bindik tam teşhizat hep bir andan Karamanlı başladı dua okumaya ağzından Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Mataramda ki su sanki zem zemdi Tetiğim gül oya,süngüm bir çiçekti Yüreğimde ki sevda daha bir...
  2. ben şehit olacağımı hissetmiştim anne

ben şehit olacağımı hissetmiştim anne

Ana bu sabah yine erken uyandık Botları boyadık,düzeni yaptık Sabah sabah iştimada dimdik ayaktaydık Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Bir emir geldi babacan komutandan Araçlara bindik tam teşhizat hep bir andan Karamanlı başladı dua okumaya ağzından Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Mataramda ki su sanki zem zemdi Tetiğim gül oya,süngüm bir çiçekti Yüreğimde ki sevda daha bir...
  3. Şubat 'ta anne olacağım:)

Şubat 'ta anne olacağım:)

2011 şubat anneleri şubat 2011 anneleri subatta anne olcam melekler mekani gebelik forumu subat subatta anne arkadaşlar merhaba.ben bugün itibariyle 5+0 günlük hamileyim.Bebişin kesesini dün gördük. inş. herşey yolunda giderse şubatta anne olacağım. bu dönemde anne olacaklar yaşadıklarımızı gelin burada paylaşalım...................yupis
  4. 2012' de Anne Olacak Yıldızlar...

2012' de Anne Olacak Yıldızlar...

Anne Adayları 2012 Anne Adayları Herkes gibi onlarında anne olmaya hakkı var ama değil mi? Valla onlara helal olsun hem çocuk yapıyorlar hemde vücutları bozulmuyor :D:D Sizde bu ünlüler gibi hamiş kalmak istiyorsanız http://www.meleklermekani.com/gebelik/27938-hamile-kalmak-isteyenlerin-paylasim-alani.html 2012'de Anne Olacak Yıldızlar Drew Barrymore, Reese Witherspoon ve Adriana...
  5. Yeni yılda anne olacak anne adayları

Yeni yılda anne olacak anne adayları

2013 te dogum yapacak anneler yaşadıklarımızı hissettiklerimizi bebeğimizin gelişimini birlikte burda paylaşalım:)

Sayfayı Paylaş