gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hande ataizi, aysun kayacı ile ilgili şunları söyledi.

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

TARTIŞMALARA SON NOKTA!

24 saat evliliğiyle ilgili 'Yoksa gerdek geccesi sendromu mu yaşadın' diyen Aysun Kayacı'ya, 'Aysun o kadar kültürlü ve üst seviyede bir kızcağız ki! Bence ağzını hiç açmasın dudaklarını yalayıp öylece otursun' dediği ileri sürülen Hande Ataizi, şunları söyledi: 'Bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Umarım Aysun bu oyunlara gelmez. Çünkü ben asla böyle bir şey söylemedim. Ben bu kadar basit bir cümle etmem. Ayrıca ben kadın olarak Aysun'u çok beğniyorum.'

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hande ataizi, aysun kayacı ile ilgili şunları söyledi.

tşkler adminim emeğine sağlık

Hande ataizi, aysun kayacı ile ilgili şunları söyledi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Ataizi

Hande Ataizi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aysun Kayacı yaşadığı tek bir aşktan pişman olduğunu söyledi.

Aysun Kayacı yaşadığı tek bir aşktan pişman olduğunu söyledi.

Ozan Sevindik ile mutlu bir beraberliği olan Aysun Kayacı yaşadığı tek bir aşktan pişman olduğunu söyledi. Futbolcu Emre Aşık ile yedi yıl aşk yaşayan Kayacı Günaydın'a , "Aşk adına bir kez pişman oldum. Çok büyük fedakarlıktı. En kıymetli zaman dilimimdi. Her şey daha tazeydi, daha meraklıydım, algılarım daha açıktı. 18 yaşındaydım. Bir bakıma gençliğimi hediye etmiştim ama sonuçta...
  3. Hande Ataizi gazetecilere şemsiye ile saldırdı

Hande Ataizi gazetecilere şemsiye ile saldırdı

Hande Ataizi, sevgilisiyle gittiği bir barın çıkışında muhabir ve kameramanlara şemsiyeyle saldırdı. Bir muhabirinin uzattığı mikrofonu yere fırlatan Ataizi adeta çılgına döndü. Sinirlerine hakim olamayan ünlü oyuncu elindeki şemsiyeyle kendisini görüntülemeye çalışan kameramana vurdu. Şemsiye parçalanana kadar vurmaya devam eden sanatçı muhabirlerin araya girmesiyle olay yerinden...
  4. Gaf kraliçesi aysun kayacı

Gaf kraliçesi aysun kayacı

Yani olurda bu kadarmı gaf olur aysun hani olurda af olurmu aysın ne yapıyon aysun :D:D AYSUN KAYACI, HAYDİ GEL BİZİMLE OL PROGRAMINDA BİR GAF DAHA YAPTI. KAYACI, 'ÇANKAYA'YA DAVET EDİLSEM KIYAFETİM YOK' DİYEN MÜJDE AR'A, 'KIYAFETİN YOKSA ÇIPLAK GİT' DEDİ. Aysun'dan yeni pot... Ünlü manken, Müjde Ar'a 'Giyecek kıyafetin yoksa Köşk'e çıplak git' dedi!. Haydi Gel Bizimle Ol programında...
  5. Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kimdir biyografisi hakkında bilgiler var mı? Aysun kayacıya bayılıyorum ve onun hayatı hakkında ki herşeyi merak ediyorum

Sayfayı Paylaş