gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hande Katipoğlu kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hande katipoğlu nereli hande katipoğlu kimdir biyografi hayatı katipoglu nereli hande katipoğlu kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar.

"Yahşi Cazibe"nin sosyetik ve vahşi güzeli Simge, yani Hande Katipoğlu hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda arkadaşlar.

Hande Katipoğlu 13.05.1982 doğumludur. Hande Katipoğlu Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyolaji Bölümü mezunudur. 2005 yılından beri dizilerde rol almaktadır. Hande Katipoğlu’nın ayrıca 4 arkadaşıyla beraber kurmuş olduğu sigorta acentası vardır. Hande Katipoğlu “Yahşi Cazibe” dizisinde “Simge” karakterini canlandırmaktadır.

Rol Aldığı Yapımlar:

Yahşi Cazibe – Simge 2010
    Deli Dolu – Gülin 2006
    Dolunay – Derya 2005
    Nefes Nefese – Mine 2005

Hande Katipoğlu kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Katipoğlu (Yahşi Cazibe Simge)

Hande Katipoğlu (Yahşi Cazibe Simge)

hande katipoğlu hande katipoglu katipoğlu mağdurum ayakları ayak Ya bu kıza bayılıyorum ben.Cıvıl cıvıl kendimi görüyorum onda. Bence tam başrolde olması gereken biri. Çok seviyorum yaa. Hele o Parisi yok mu ona bitiyorum:D Hande Katipoğlu 13-05-1982 doğumlu, Süleyman Demirel Üniversitesi'nde sosyoloji eğitimi almıştır. Rol Aldığı Diziler Yahşi Cazibe (TV Dizisi) 2010 Simge Deli Dolu...
  2. Yahşi Cazibe'nin Simgesi Hande Katipoğlu

Yahşi Cazibe'nin Simgesi Hande Katipoğlu

hande katipoğlu hande katipoglu yahsi cazibe simge katipoğlu eşi ve eşi Yahşi Cazibe'nin güzel ve zengin kızı Sİmge'yi daha yakından tanımaya ne dersiniz kızlar... 13 Mayıs 1982 doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Mesleği: Oyuncu aynı zamanda Sigorta Acentesi işletiyor. Oyunculuk Kariyeri 2010 Yahşi Cazibe - Simge 2006 Deli Dolu - Gülin 2005 Dolunay - Derya 2005 Nefes Nefese...
  3. Hande Katipoğlu Resimleri fotoğrafları burada

Hande Katipoğlu Resimleri fotoğrafları burada

hande katipoğlu hande katipoglu katipoğlu fotoğrafları resimleri biyografi Hande Katipoğlu'nun resimlerini vermeden hemen önce sanatçımızı biraz tanıyalım isterseniz. 13 Mayıs 1982 doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Mesleği: Oyuncu aynı zamanda Sigorta Acentesi işletiyor. Oyunculuk Kariyeri 2010 Yahşi Cazibe - Simge 2006 Deli Dolu - Gülin 2005 Dolunay - Derya 2005 Nefes Nefese –...
  4. Hande Katipoğlu (Simge) ile röportaj

Hande Katipoğlu (Simge) ile röportaj

hande katipoğlu hande katipoğlu röportaj ile röportaj video röportajları Yahşi Cazibe'nin zengin sarışını Simge yani Hande Katipoğlu ile yapılan bir röpartaj kızlar...Simge'yi daha yakından tanımanız için :tik: “Molped kızı” olarak tanıdığımız Hande Katipoğlu, “Yahşi Cazibe”deki Simge rolüyle oyunculuk kariyerinin en parlak günlerini yaşıyor. Çocukken ressam olmayı hedefleyen Katipoğlu,...
  5. "Ankaranın Dikmeni" Dizisi Hande Katipoğlu Kimdir?

"Ankaranın Dikmeni" Dizisi Hande Katipoğlu Kimdir?

ankaranın dikmeni hande katipoğlu, hande katipoğlu, hande katipoğlu hayatı Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni komedi dizisi Ankaranın Dikmeni dizisinin oyuncu kadrosunda başarılı oyuncu Hande Katipoğlu rol alıyor. Biz de bu sayfamızda tanımayanlar için Hande Katipoğlu'nun hayatı hakkında bilgiler veriyoruz... Hande Katipoglu, (13 Mart 1982) tarihinde dogdu. Ünlü oyuncunun dizilerde...

Sayfayı Paylaş