gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hande Katipoğlu Resimleri fotoğrafları burada

Konu, 'Biten Diziler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hande katipoğlu hande katipoglu katipoğlu fotoğrafları resimleri biyografi Hande Katipoğlu'nun resimlerini vermeden hemen önce sanatçımızı biraz tanıyalım isterseniz.
    13 Mayıs 1982 doğumlu.
    Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu.
    Mesleği: Oyuncu aynı zamanda Sigorta Acentesi işletiyor.
    Oyunculuk Kariyeri
    2010 Yahşi Cazibe - Simge
    2006 Deli Dolu - Gülin
    2005 Dolunay - Derya
    2005 Nefes Nefese – Mine

Molped Reklamındaki kızlardan biri olması nedeni ile ün kazanmış, Avea reklamında Armağan Çağlayan ile Oynamış, Dpolunay adlı dizide Tan Sağtürk’ün yapışkan sevgilisi rolünde oynamıştır.
    Şuan Yahşi Cazibe Adlı dizide Patronun şımarık kızı, Kemal Kükreyen’in ( Hakan Yılmaz) ex Sevgilisi Simge adlı Karakteri canlandırmaktadır. Atv Ekranlarında İzleyicileri gülmekten kıran Katipoğlu, yanı sıra izleyicilerde büyük hayranlık uyandırıyor.

HANDE KATİPOĞLU RESİMLERİ

Nasıl arkadaşlarım, özellikle bu yukarıdaki resimde çok güzel çıkmış değil mi :)

2. divinity

divinity Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    çok sempatik bir kadın

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    magdurum ben magdurum magdurumda magdurum hahaha

4. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha bende jujum gibi dicektim o benden önce demiş çok yaşa emi :D:D madurumda madurum madurum ben madurum hahaha

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

madurum hanımefendisi :) normalde çok hanım roluyle alakası hiç yok bence bi programda görmüştüm çünkü

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzelde ben zaten böyle bi konu açmıştım sadminim :D:D

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha Çok orjinal cevaplar :D:D

8. şirinim merve

şirinim merve Forum Okuru

filimde azda olsa güzel ama bu hali daha güzel

Hande Katipoğlu Resimleri fotoğrafları burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Katipoğlu (Yahşi Cazibe Simge)

Hande Katipoğlu (Yahşi Cazibe Simge)

hande katipoğlu hande katipoglu katipoğlu mağdurum ayakları ayak Ya bu kıza bayılıyorum ben.Cıvıl cıvıl kendimi görüyorum onda. Bence tam başrolde olması gereken biri. Çok seviyorum yaa. Hele o Parisi yok mu ona bitiyorum:D Hande Katipoğlu 13-05-1982 doğumlu, Süleyman Demirel Üniversitesi'nde sosyoloji eğitimi almıştır. Rol Aldığı Diziler Yahşi Cazibe (TV Dizisi) 2010 Simge Deli Dolu...
  2. Yahşi Cazibe'nin Simgesi Hande Katipoğlu

Yahşi Cazibe'nin Simgesi Hande Katipoğlu

hande katipoğlu hande katipoglu yahsi cazibe simge katipoğlu eşi ve eşi Yahşi Cazibe'nin güzel ve zengin kızı Sİmge'yi daha yakından tanımaya ne dersiniz kızlar... 13 Mayıs 1982 doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Mesleği: Oyuncu aynı zamanda Sigorta Acentesi işletiyor. Oyunculuk Kariyeri 2010 Yahşi Cazibe - Simge 2006 Deli Dolu - Gülin 2005 Dolunay - Derya 2005 Nefes Nefese...
  3. Hande Katipoğlu (Simge) ile röportaj

Hande Katipoğlu (Simge) ile röportaj

hande katipoğlu hande katipoğlu röportaj ile röportaj video röportajları Yahşi Cazibe'nin zengin sarışını Simge yani Hande Katipoğlu ile yapılan bir röpartaj kızlar...Simge'yi daha yakından tanımanız için :tik: “Molped kızı” olarak tanıdığımız Hande Katipoğlu, “Yahşi Cazibe”deki Simge rolüyle oyunculuk kariyerinin en parlak günlerini yaşıyor. Çocukken ressam olmayı hedefleyen Katipoğlu,...
  4. Hande Katipoğlu kimdir

Hande Katipoğlu kimdir

hande katipoğlu nereli hande katipoğlu kimdir biyografi hayatı katipoglu nereli hande katipoğlu kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. "Yahşi Cazibe"nin sosyetik ve vahşi güzeli Simge, yani Hande Katipoğlu hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda arkadaşlar. Hande Katipoğlu 13.05.1982 doğumludur. Hande Katipoğlu Süleyman...
  5. Neil Armstrong Resimleri Fotoğrafları Burada

Neil Armstrong Resimleri Fotoğrafları Burada

Neil Armstrong Fotoları Neil Armstrong Photograpy Sevgili melekler, düm hayata gözlerini yuman, hafızalara aya ayak basan ilk insan olarak kazınan Neil Armstrong fotoları ile karşınızdayız .. :)

Sayfayı Paylaş