gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Hande Katipoğlu'na Çocuk Yasağı!

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

hande katipoğlu eşi hande katipoğlu evlendi ve eşi seyhun ve Hande Katipoğlu, çocuk yasağı, yahşi cazibe dizisi, gani mjde hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Hande Katipoğlu dizi gereği hamile olmaması gerekiyormuş melekler. Geçen sene evlenen Katipoğlu'nun böyle bir isteği yakmuş zaten.

"Yahşi Cazibe" dizisinde canlandırdığı Simge karakteriyle ekran fenomeni haline gelen Hande Katipoğlu'na dizinin senaristi Gani Müjde'den çocuk yasağı geldi!

Hande Katipoğlu na çocuk yasağı!..

Dizide Hakan Yılmaz’ın oynadığı Kemal Kükreyen karakteriyle evlenmeye çalışan Katipoğlu, gerçek yaşamda işadamı Cenk Seyhun ile evli.

Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturduğu eşiyle çok mutlu olduğunu söyleyen güzel oyuncu, çocuk sahibi olmak için henüz erken olduğunu, zaten dizideki rolü gereği istese de anne olamayacağını söyledi.

Bu yılki Antalya Televizyon Ödülleri’nde ’Komedi Dalında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Katipoğlu, olası bir hamileliğin dizinin senaryosunu etkileyeceğinin altını çizerek "Daha bir yıllık evliyim. Çocuk için erken. Zaten Gani Müjde keser beni vallahi" dedi.

Hande Katipoğlu'na Çocuk Yasağı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Hey Çocuk

Hande Yener - Hey Çocuk

Heey Çocuk bir su damlası düştü eline sanırsın ellerimde ellerin yoksa sen yağmur olupta bulutlardan taşıyormusun çocuk hey çocuk sesin gelmiyor yaşıyormusun hey çocuk bana halimi hiç sorma kendimden uzaklaştım geride kalan hiçbir şey gözlerin vedalaştı heyy çocuk sesin gelmiyor yaşıyormusun yağmur olupta
  2. Geçici yasaklar

Geçici yasaklar

Madde 31 - Savaş halinde, genel veya kısmî seferberlik süresince grev ve lokavt yapılamaz. Yangın, su baskını, toprak veya çığ kayması veya depremlerin sebebiyet verdiği ve genel hayatı felce uğratan felaket hallerinde Bakanlar Kurulu, bu hallerin vuku bulduğu yerlere inhisar etmek ve bu hallerin devamı süresince yürürlükte kalmak üzere, gerekli gördüğü işyerleri veya işkollarında grev ve...
  3. eşini aldatmakla suçlanan kadına çocuklarını görme yasağı

eşini aldatmakla suçlanan kadına çocuklarını görme yasağı

İzmir'de Kapıcılık Yapan Nejdet İ, 14 Yıllık Eşi S.i'nin Kendisini, Bir Kapıcı Arkadaşıyla Aldattığını İddia Ederek Boşanma Davası Açtı. İZMİR’de kapıcılık yapan Nejdet İ, 14 yıllık eşi S.İ’nin kendisini, bir kapıcı arkadaşıyla aldattığını iddia ederek boşanma davası açtı. Nejdet İ, dava dilekçesinde, eşini bir süre takip ettiğini anlattı ve "Benim adıma kayıtlı cep telefonunun...
  4. Yasak

Yasak

Yasak ama ; Sarıl bana ! Buna gerçekten ihtiyacım var
  5. o yasak bu yasak

o yasak bu yasak

Derste konuşmak yasak, Ağzımızımı bantlasak. Yemek yemek yasak, Midemize kilitmi taksak. Sınıfta kalmak yasak, Okuyup inekmi olsak. O yasak bu yasak, Vallahi arkadaşlar, Şu okuldan, BİR MENZUN OLSAK

Sayfayı Paylaş