gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hande Özcan’ın Corpus Romanındaki Çizimleri Kim Yapmıştır acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

KIzlar bir konuda bir merak uyandı içimden ve sizlerin bu merakımı gidereceğini düşündüm acaba Hande Özcan’ın Corpus Romanındaki Çizimleri Kim Yapmıştır biliyor musunuz?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hande Özcan’ın Corpus Romanındaki Çizimler Kimin
    Hande Özcan’ın Corpus Romanının Çizeri Kim

Hande Özcan'ın yeni romanının adı Corpus. Roman Doğan Yayıncılıktan çıktı. Kİtabın illüstrasyonları ve kapak tasarımı Huban Korman'a ait.

Hande Özcan’ın Corpus Romanındaki Çizimleri Kim Yapmıştır acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba resimdeki adam kim

acaba resimdeki adam kim

Adamin Bİrİ KarŞisinda Bulunan Tablodakİ Resme Bakarak 2 CÜmle Sarfeder... 1. Benİm Ne Erkek Ve Ne De Kiz KardeŞİm Var. 2. Bu Resİmdekİ Adamin Babasi Benİm Babamin OĞludur. Soru: Acaba Resİmdekİ Adam Kİmdİr? Soruda HİÇbİr Hİle Yok Tamamiyla Mantik Ve Zeka Gerektİrİyor zeka sorusu..zorlayın bakiim saksınızı.:D:D:Dbilin bakalım kim?:rolleyes::p:p:p:D
  2. Hande Yener - Kim Bilebilir Aşkı

Hande Yener - Kim Bilebilir Aşkı

Pencerede oturup Akşamlara bakarım Kimseyle konuşmadan Sensizliği yaşarım Dostlarıma anlatsam içimdeki sancıyı Ondan fayda yok derler Sanki seni bilirler Kim bilebilir aşkı Aşktan ölene kadar Sınırlarda yasatır inan Kendi gidene kadar Sanki sana hapsoldum Baska adım atmadım Gözlerimi unuttum sende Kimselere bakmadım Ve şimdi yaşıyorum Ve seni seviyorum Bilmem hangi...
  3. Hatamı yaptım acaba....

Hatamı yaptım acaba....

biz eşimle bir arkadaşımız sayesinde tanıştık ilk önceler öylesine konuşuyordum ben daha sonra iş ciddiye bindi evlliği hiç düşünmeyen ben arkadaşlarımın aileminde karşı çıkmasına rağmen başka şehirde yaşadığı için karşı çıkıyorlardı evlendik ilk 1 sene çok mutluyduk herşey çok güzel gidiyordu şimdi 3senelik evliyiz herşey tepe taklak genelde kavga ediyoruz çok mutsuzum beraber yaptığımız pek...
  4. bülent bulgurlu kim acaba?

bülent bulgurlu kim acaba?

merhabalar, bana bülent bulgurlu hakkında bilgi lazım, mümkünse bülent bulgurlu kimdir necidir bilgi verebilirmisiniz, şimdiden teşekkür ederim.
  5. En çok okunan yabancı romanlar hangileri acaba ?

En çok okunan yabancı romanlar hangileri acaba ?

En çok okunan yabancı romanlar acaba hangileri ? Benim tahminim klasikler :D

Sayfayı Paylaş