gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hande Soral Çalıkuşu Kadrosunda!

Konu, 'Çalıkuşu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hande soral, çalıkuşu hande soral, hande soral haberleri
    Sevgili melekler, ekranların başarılı dizilerinden Çalıkuşu kadrosuna ünlü bir isim daha katıldı. Bundan böyle dizide yer alacak Azelya karakterine oyuncu Hande Soral hayat verecek. ‘Küçük Kadınlar’ adlı diziyle tanınan Soral, diziye dahil olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Soral, “Bu sezon tek izlediğim dizi ‘Çalıkuşu’. Çok severek takip ediyorum, içinde olmaktan gurur duyacağım bir işti” dedi. Yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Sevgi Yılmaz’ın yazdığı Çalıkuşu, 18 Şubat Salı akşamı Saat 22.00’de Kanal D ekranlarında...

hande-soral-1.Jpeg hande-soral-2.jpg

Hande Soral Çalıkuşu Kadrosunda! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Soral ResimLeri

Hande Soral ResimLeri

hande soral hayatı hande soralın hayatı soral resimleri ayakları Evet meleklerim Hande Soral'in daha Küçük Kadınlar dizisinde oynamadan önceki resimleri :)
  2. Küçük Kadınlar-Hande Soral

Küçük Kadınlar-Hande Soral

hande soral kaç kilo hande soral boyu boy kilo boyu ve kilosu soralın ve kilosu Hande soral Doğum Yeri : Bursa Doğum Tarihi : 02 Şubat 1987 Eğitimi : Lisans...
  3. Hande Soral hakkında bilgiler

Hande Soral hakkında bilgiler

hande soral resimleri hande soral fotoları komedi dükkanı hande soral'ın hayatı, kimdir, biografisi, kısaca bilgiler, resimleri Doğduğu Şehir: Bursa / İnegöl Doğum Tarihi: 02.02.1987 Nasıl Keşfedildi: 'Komedi Dükkanı' programına seyirci olarak gittim. Seyircilerden birini sahneye istediler. Ben de hazır gitmiştim, çantam elimde bekliyordum. Birini istediklerinde çıktım sahneye. İzleyenler...
  4. Hande Soral kimdir

Hande Soral kimdir

hande soral kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, biyografi, "Küçük Kadınlar" adlı diziden tanıdığımız ünlü ve başarılı oyuncu Hande Soral hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Doğduğu Şehir: Bursa / İnegöl Doğum Tarihi: 02.02.1987 Nasıl Keşfedildi: 'Komedi Dükkanı' programına seyirci olarak gittim. Seyircilerden birini sahneye istediler....
  5. Çalıkuşu Dizisi "Azelya" Karakteri Hande Soral Kimdir?

Çalıkuşu Dizisi "Azelya" Karakteri Hande Soral Kimdir?

hande soral kimdir, çalıkuşu hande soral, çalıkuşu oyuncuları Sevgili melekler, Çalıkuşu dizisinin kadrosuna yeni dahil olan ünlü isim Hande Soral hayatı hakkındaki bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz... Tolga Çevik’in Komedi Dükkanı programında, 2008 yılında keşfedilen Hande Soral, üç sezon yayınlanan Küçük Kadınlar dizisiyle de başarı merdivenlerini hızla tırmanmıştı. Fahriye...

Sayfayı Paylaş