gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hande Soral hakkında bilgiler

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hande soral resimleri hande soral fotoları komedi dükkanı hande soral'ın hayatı, kimdir, biografisi, kısaca bilgiler, resimleri [​IMG]
    Doğduğu Şehir: Bursa / İnegöl

Doğum Tarihi: 02.02.1987

Nasıl Keşfedildi: 'Komedi Dükkanı' programına seyirci olarak gittim. Seyircilerden birini sahneye istediler. Ben de hazır gitmiştim, çantam elimde bekliyordum. Birini istediklerinde çıktım sahneye. İzleyenler ve yönetmen de beğenince normalde beş dakika oynamam gerekirken, 45 dakika sahnede kaldım. Dizinin cast’ını yapan ajans şans eseri programı izleyince kendimi bu dizide buldum.

Oynadığı Diziler: Küçük Kadınlar

Okuduğu Olmuş Lise: Turgutalp Anadolu Lisesi (Eşit Ağırlık Okumuştur.)

Okuduğu Olmuş Üniversite : İstanbul Bilgi Üni. Psikoloji Bölümü

Hande Soral

Hayali gerçek oldu

BİLGİ Üniversitesi Psikoloji Bölümü 4. sınıf öğrencisi ve 3 senedir İstanbul’da yaşıyor; 21 yaşında.

Dizinin cast’ını yapan ajans kendisini ‘Komedi Dükkanı’nın bir bölümünde sahnede izledikten sonra görüşmeye çağırmış ve deneme çekiminden sonra bu diziye katılmış.

Dizi ve film oyunculuğu için özel eğitim alınması gerektiğine inanıyor. İlkokul yıllarında tiyatroyla başlayan oyunculuk hayalinin onu rol aldığı bu ilk diziye kadar getirmesinden memnun. Önümüzdeki günlerde devam eden psikoloji eğitimimi tamamlamayı istiyor. Psikolojinin hem hayatına hem de oyunculuğuna olumlu katkılar yaptığını düşünüyor.

Canlandırdığı Armi karakteri 5 kız kardeşten en büyüğün bir küçüğü, 17 yaşında lise son sınıf öğrencisi. Asi ruhlu, hakkını arayan, erkek gibi büyümüş, büyütülmüş bir kız. Anne ve babanın ölümünden sonra kızların babası rolünü üstlenmiş. Utku’ya âşık olarak ilk kez genç kız olduğunun da farkına varmaya başlıyor ve olaylar gelişiyor

HANDE SORAL RESİMLERİ

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yüzü tatlı ama oyunculukla ilgili daha çok fırın ekmek yada ekmek fırın yemeli diye düşünüyorum :D:D:D:D (Bende bu gün oyuncu eleştirmeni mi oldum nedir, bi havalara girdimhahaha)

Hande Soral hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Soral ResimLeri

Hande Soral ResimLeri

hande soral hayatı hande soralın hayatı soral resimleri ayakları Evet meleklerim Hande Soral'in daha Küçük Kadınlar dizisinde oynamadan önceki resimleri :)
  2. Küçük Kadınlar-Hande Soral

Küçük Kadınlar-Hande Soral

hande soral kaç kilo hande soral boyu boy kilo boyu ve kilosu soralın ve kilosu Hande soral Doğum Yeri : Bursa Doğum Tarihi : 02 Şubat 1987 Eğitimi : Lisans...
  3. Hande Soral kimdir

Hande Soral kimdir

hande soral kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, biyografi, "Küçük Kadınlar" adlı diziden tanıdığımız ünlü ve başarılı oyuncu Hande Soral hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Doğduğu Şehir: Bursa / İnegöl Doğum Tarihi: 02.02.1987 Nasıl Keşfedildi: 'Komedi Dükkanı' programına seyirci olarak gittim. Seyircilerden birini sahneye istediler....
  4. Hande Altaylı Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Hande Altaylı Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; hande altaylı hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ocak ayından itibaren Kahperengi adlı romanından esinlenilerek çekilecek olan diziyle gündemde olan, gazeteci Fatih Altaylı 'nın eşi yazar Hande Altaylı hayatı hakkında ki bilgilerimiz şöyle.. 971 yılında Edremit’te doğdu. Galatasaray Lisesi’ni bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve...
  5. Hande Soral Çalıkuşu Kadrosunda!

Hande Soral Çalıkuşu Kadrosunda!

hande soral, çalıkuşu hande soral, hande soral haberleri Sevgili melekler, ekranların başarılı dizilerinden Çalıkuşu kadrosuna ünlü bir isim daha katıldı. Bundan böyle dizide yer alacak Azelya karakterine oyuncu Hande Soral hayat verecek. ‘Küçük Kadınlar’ adlı diziyle tanınan Soral, diziye dahil olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Soral, “Bu sezon tek izlediğim dizi ‘Çalıkuşu’. Çok...

Sayfayı Paylaş