gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Hande soral ile burak sağyaşar aşkı

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

burak sağyaşar ın sevgilisi hande soral sevgilisi hande soral ve kim soralın

Hande güzel kızdır memleketlimdir kendisi dizideki halinden çok daha güzeldir ben ikisinide çok yakıştırıyordum sevindim birlikte oldukları için tabi haber doğruysa:)

Küçük Kadınlar”da iki sevgiliyi oynayan Hande Soral ile Burak Sağyaşar’ın, gerçekte de aşk yaşadığı ortaya çıktı

“Aptallık Çağı”nın galasına katılan ikili aşkı inkar etse de, Sağyaşar’ın yanağındaki ruj izi onları ele verdi

2. ASİPeRi

ASİPeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektende yakışıyorlar güzel bir çift olurlar dediğin gibi haber doğruysa

Hande soral ile burak sağyaşar aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Sağyaşar ResimLeri

Burak Sağyaşar ResimLeri

burak sağyaşar burak sağyaşar resimleri resmi web sitesi fotoları fotoğrafları Size birbirinden güzel Burak Sağyaşar resimleri :) Küçük Kadınlar dizisi ile genç kızların kalbine girmeyi başardı :)
  2. Hande Soral hakkında bilgiler

Hande Soral hakkında bilgiler

hande soral resimleri hande soral fotoları komedi dükkanı hande soral'ın hayatı, kimdir, biografisi, kısaca bilgiler, resimleri Doğduğu Şehir: Bursa / İnegöl Doğum Tarihi: 02.02.1987 Nasıl Keşfedildi: 'Komedi Dükkanı' programına seyirci olarak gittim. Seyircilerden birini sahneye istediler. Ben de hazır gitmiştim, çantam elimde bekliyordum. Birini istediklerinde çıktım sahneye. İzleyenler...
  3. Burak Sağyaşar kimdir

Burak Sağyaşar kimdir

burak sağyaşar kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, dizileri, resimleri, hayatı, sevgilisi "Küçük Kadınlar" adlı dizi ile tanıdık bir çoğumuz Burak Sağyaşar'ı... Peki bu ünlü oyuncu hakkında daha başka neler biliyoruz Melek'ler? O halde buyrun:) Doğum Yeri : Adana Cast Ajansı: Gaye Sökmen Ajans Eğitimi : Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde...
  4. Hande Soral Çalıkuşu Kadrosunda!

Hande Soral Çalıkuşu Kadrosunda!

hande soral, çalıkuşu hande soral, hande soral haberleri Sevgili melekler, ekranların başarılı dizilerinden Çalıkuşu kadrosuna ünlü bir isim daha katıldı. Bundan böyle dizide yer alacak Azelya karakterine oyuncu Hande Soral hayat verecek. ‘Küçük Kadınlar’ adlı diziyle tanınan Soral, diziye dahil olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Soral, “Bu sezon tek izlediğim dizi ‘Çalıkuşu’. Çok...

Sayfayı Paylaş