gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hande Subaşı'nın Güzellik Sırlarını Merak Edenlere...

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hande subaşı, hande subaşı haberleri, hande subaşı
    Sevgili melekler, manken ve oyuncu Hande Subaşı duru güzelliğini evde yaptığı çiçek bakımına borçlu olduğunu söyledi. Hiç kozmetik kullanmadığını söyleyen Subaşı, cilt bakımı için evinde saksıda büyüttüğü aloe vera bitkisinden faydalanıyormuş. İşte Hande Subaşı'nın güzellik sırları...

hande-subaşı.jpg

Hande Subaşı'nın Güzellik Sırlarını Merak Edenlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dİyarbakiri Merak Edenler

Dİyarbakiri Merak Edenler

Resİmlerle Dİyarbakir diyarbakir evliyalari diyarbakır evliyaları diyarbakırdaki evliyalar Şehri baştanbaşa kuşatan surların güney batı-bölümüne Benusen surları denir. Bu bölümdeki surlar içinde bilhassa Yedi kardeş ve Evlibeden (Ukubeden ) burçları ayrı bir değer taşır. Çok sağlam, çok süslü kitabeli burçlarıdır. Bu burçlara ve bulundukları çevreye Benüsen denmesinin günümüze kadar...
  2. Suda doğumu merak edenler

Suda doğumu merak edenler

Suda doğum çok yeni bir doğum tekniği mi? Bilinen ilk suda doğum, 1803 yılında Fransa'da, doğumu çok uzun süren bir kadının doğumunu kolaylaştırmak amacıyla sıcak su dolu bir küvete girmesiyle gerçekleşmiş. Sıcak su içinde yatarak doğum sancılarını azaltmak, onlarca yıldır uygulanan bir klinik uygulamaydı. Fakat, bu çok kısa süreler için ve doğumun erken evrelerinde yapılmaktaydı. Daha...
  3. Doğum hikayemi merak edenler...

Doğum hikayemi merak edenler...

Merhaba arkadaşlar. Bazılarınız beni tanır. Geçen yıl bu zamanlar ne çok üzüldüğümü, telaş yaptığımı da... pko dan muzdariptim. Şükürler olsun Allahıma buna rağmen bazı arkadaşlarım gibi meleğime kavuştum, güzeller güzeli kızıma... Alkım'ımıma... 39+4 te yani 9 ay+8 günde bebeğim geldi. Normal doğum istiyordum fakat son anda sezeryane dönüldü. İki doğum şeklini birden yaşadığım için zor oldu....
  4. Kabir Azabını Merak Edenlere!

Kabir Azabını Merak Edenlere!

kabir azabı kabir azabı nedir kabir azabı nasıl olur Her fani kendisine bahşedilen ömrü yaşar ve bir şekil de bu dünyada ki yaşam süresini doldurup ahiret hayatına intikal eder. Öldüğü andan itibaren konulduğu kabir de bu dünyada yaşarken işlediği günahlarının bedelini ödemeye başlar. Kabir azabı taki kıyamet günü gelip mahşer zamanı hesap verene kadar devam eder. Kabir azabı nasıl olur?Kabir...
  5. Burçların Tarihlerini Merak Edenlere

Burçların Tarihlerini Merak Edenlere

burçların tarihleri, bunçların tarihleri nedir, tarihlere göre burçlar Astroloji meraklıları için burçların tarihleri ve doğum tarihlerine göre burç isimlerini sizler için paylaşıyoruz. Sizde burcunuzu tam olarak bilmiyorsanız doğduğunuz tarihe göre burcunuzu aşağıda ki tarihlere göre öğrenebilirsiniz. Boğa burcu 21 Nisan-21Mayıs İkizler Burcu 22Mayıs-21 Haziran Yengeç Burcu 22 Haziran-22...

Sayfayı Paylaş