gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hande`ye Neler Oluyor (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hande'ye neler oluyor? Valla bunu soran ben değilim kızlar Hande'nin çıkarmış olduğu yepyeni albümün kapak ismi:D

Bakalım bu yepyeni albümün diğer parçaları nelermiş

1. Yasak Aşk
    2. Bodrum
    3. Çöp
    4. Sopa
    5. Bi Gideni Mi Var ?
    6. Kal Kal
    7. Boşa Ağlayan Kız
    8. Kalpsız
    9. Neden Ayrıldık
    10. Ben Kimim
    11. Böyle Olacak
    12. Yasak Aşk ( Remix )
    13. Sopa ( Dans Remix )
    14. Sopa ( Club Remix )

Hande`ye Neler Oluyor (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande, Romeo'sundan neden vazgeçti?

Hande, Romeo'sundan neden vazgeçti?

hande yenerin oğlu hande yenerin sevgilisi yener sevgilisi dan neden vazgeçti?-06 Eylül 2007 Hande, Romeo'sundan neden vazgeçti? 10 Eylül'de evleneceklerini açıklayan Hande Yener ile Kadir Doğulu, ünlü şarkıcının konser programı yoğunlaşınca düğün planlarını iptal etti. KIR DÜĞÜNÜ HAYAL OLDU Hande Yener ile aynı zamanda...
  2. Hande Yener Revü Kızı Oluyor

Hande Yener Revü Kızı Oluyor

REVÜ KIZI OLACAK HANDE YENER YENİ YIL İÇİN ŞİMDİDEN ANLAŞMA YAPTI. ŞARKICI, YILBAŞINDA MÜTHİŞ BİR SÜRPRİZ HAZIRLIYOR. Yeni yılı Bursa'daki Suare'de karşılayacak olan Hande Yener, hayranlarına sürpriz hazırladı. Hande, her zamankinden uzun süre sahnede kalacak. Her konserinde farklı bir tarza bürünen seksi şarkıcı, bu sefer de revü kızı olarak sahneye çıkacak. Hande Yener, 'Şimdiden kostüm...
  3. Hande Yener - Ne rüyası

Hande Yener - Ne rüyası

Hande Yener: Ne görmemizi istiyorlar ne bilmemizi Ne sormamızı istiyorlar ne duymamızı Ne rüyası bu ne dünyası Ne öncesi ne sonrası İnsanlar robot gibi Yalanlar kurmuş sanki Yürüyorlar ceset gibi Ruhları alınmış sanki İnsanlar kuklalar gibi Eldeki oyuncak sanki İnsanlar köle gibi Canları satılık sanki Ali Seval: Makineler var sorgusuz içimde Devreler var duygusuz Sağı solu bilir ama yön...
  4. 2010 Yeni Asgari ücret Ne kadar oldu?

2010 Yeni Asgari ücret Ne kadar oldu?

asgari ücretin 30 u ne kadar asgari ücretin yuzde 30 u 2010 ASGARİ ÜCRET TUTARLARI AÇIKLANDI Asgari ücret, 1 Ocak 2010'dan itibaren, 16 yaşından büyükler için brüt 729, net 577.01 lira, 16 yaşını doldurmamış işçiler için ise brüt 621, net 499.62 lira olarak belirlendi. Asgari Ücret Tespit Komisyonu, gelecek yıl geçerli olacak asgari ücreti tespit etti. Buna göre, asgari ücret, 16...
  5. Hande Yener in Yeni Sevgilisi

Hande Yener in Yeni Sevgilisi

Hande Yener in Yeni Sevgilisi kim haberini duyan var mı arkadaşlar uzun zamandır sevgilisiyle anılmıyordu merak ettim.

Sayfayı Paylaş