gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.016
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener - Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Daha giderken biliyorum yerime başkası gelir Eğer yolda karşılasırsak sevgilim yüzünü çevir
    Ağır ağır aşk çok ağır yüreğim ya sus ya bağır Aşkı sen büyüttün içimde yalan da olsa çağır
    Yarı yolda kalma

Son öpüşün yine canımı yakıyor
    Aşk kadın ruhundan hiç anlamıyor
    Al gidişin yine canımı yakıyor
    Aşk kadın ruhundan hiç anlamıyor

Hande Yener - Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Taş gibi olsam da sabrın bile bir sınırı var Çok büyük konuşma her günahın tövbesi var Bir gülüşün yeter yüzündeki düğümün bir çözümü yok mu Acır olsun geçer sanki her gidişin bir dönüşü yok mu Dönüp dönüp aynı hatayı Bana yaptıramazsın canım Isıtıp ısıtıp bu numarayı Bana yutturamazsın canım Herşeyi göze alıp seviyorlar Üzgünüm o kadın ben değilim Belki gururdan olur diyemedim Ama inan...
  2. 2009 hande yener modeli

2009 hande yener modeli

2009 MODEL HANDE YENER! HANDE YENER, 2009 YILI KONSER TURNESİNE İZMİR’DEN START VERİRKEN YİNE İLGİNÇ KIYAFETLERİYLE DİKKATLERİ ÜZERİNDE TOPLADI. İzmir Bornova’daki bir mekanda sahne alan Hande Yener, nisan ayında çıkaracağı albümden şarkıları da seslendirerek, hayranlarına sürpriz yaptı. Beyaz çorapları, çiçekli mini eteği, fırfırlı iç çamaşırları, pembe eldivenlerinin yanı sıra ilginç...
  3. Hande Yener Hayrola 2009

Hande Yener Hayrola 2009

SANATÇI ADI: Hande Yener ALBÜM ADI: Hayrola ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: Albüm Çıkış Tarihi Nisan Olarak Belirleniyor..
  4. Hande Yener - Ok yay

Hande Yener - Ok yay

Benden bu kadar, üzgünüm ! Zaman verdim Ödünç verdim zaman zaman... Bir sebep yokmuş uzatmak için Taştım ben inan inan inan Ok yaydan çıktı gitti Başka zamana, başka aşklara, yollara... Benden bu kadar, üzgünüm Savaş verdim Kayıp verdim, dayanmayaa Bir sebep yokmuş uzatmak için Taştım ben inan inan inan Ok yaydan çıktı gitti Başka zamana, başka aşklara, yollara...

Sayfayı Paylaş