gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hande Yener Bana Anlat kilibi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hande yener, bana anlat, şarkısı, klibi, yeni klibi ve haberleri burada arkadaşlar [​IMG]

Hande Yener, ablmünün adını taşıyan "Bana Anlat" adlı şarkısına klip çekti. Balkonda aşk sahnelerinin bol olduğu yeni klibinin haberleri bu yazımızda sizlerle Melek'ler.

Hande Yener, yeni albümü “Bana Anlat”a adını veren şarkıya önceki gün şile-Ağlayankaya’da klip çekti.

Kemal Doğulu yönetmenliğinde saat 08:00’de başlayan çekim, 21:30’a kadar sürdü. Bir otelin balkonunda çekilen ***** sahneler ise otel müşterileri tarafından pür dikkat izlendi.

Hande Yener Bana Anlat kilibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Bana Olanlar

Hande Yener - Bana Olanlar

Mutluyum diye sevinen bendim İnanıp aşkına herşeyinle senindim ben aradım belamı Çekiyorum bak cezamı Hadi kalbim yeter artık Şu yaptığın revamı Bana olanlar düşman başına Gün aşırı gelmişim yanına Ama bende hata düştüm oyununa Vazgeç yürek git kendi yoluna
  2. Hande Yener Nasıl Evlilik Teklifi Aldığını Anlattı

Hande Yener Nasıl Evlilik Teklifi Aldığını Anlattı

Evlilik Teklifini Anlattı HANDE YENER NİŞANLISI KADİR DOĞULU'DAN NASIL EVLENME TEKLİFİ ALDIĞINI ANLATTI Hande Yener, 'Evlilik teklifini nasıl aldınız' sorusuna, 'Kadir bir sabah beni öpücüklerle uyandırdı. Sonra da gözlerimin içine bakıp ’Benimle evlenir misin’ diye sordu. Hiç düşünmeden ’Evet’ dedim ve sevdiğim adamı sarılıp öptüm. Biz gerçekçen çok mutluyuz. Tam birbirimize göreyiz. O...
  3. Hande yener bana anlat şarkısının sözleri lazım

Hande yener bana anlat şarkısının sözleri lazım

Bugünlerde kral tv de vs 9. olmuş bu parça sinan akçil yazmış heralde bu bana anlat şarkısının sözler i lazım teşekkürler.
  4. Hande Yener Bana Anlat Şarkı Sözü

Hande Yener Bana Anlat Şarkı Sözü

şarkı sözleri, hande yener, bana anlat, sözleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. son günlerde müzik kanallarında en çok çalınan benimde çok sevdiğim şarkı bana anlat şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler. Her şeyin farkındayım Adın yok sanın yok Çekinme bana anlat Bi insan seviyorsa Bu aşkla doyuyorsa durmalı Yanımda durmalı Ziyaret etmeden hep sürekli...
  5. Hande Yener Dön Bana Sözleri istiyorum

Hande Yener Dön Bana Sözleri istiyorum

Kızlar aranızda Hande Yener hayranları var ise benim gibi bu sayfaya bekliyorum ve sizden de Hande Yener Dön Bana Sözleri yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş