gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hande yener bana anlat şarkısının sözleri lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bugünlerde kral tv de vs 9. olmuş bu parça sinan akçil yazmış heralde bu bana anlat şarkısının sözler i lazım teşekkürler.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
Hande yener bana anlat şarkısının sözleri lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Romeo şarkısının sözleri

Hande Yener - Romeo şarkısının sözleri

Hande Yener - Romeo Hande Yener - Romeo Dün hiç yok gibi, uzak, kasımdan soğuk gibi Kar yağıyordu yalnızdım, savaşlar, cepheler Sonra sen geldin, arasından sislerin Büyük yakaların vardı, gösterişliydin Dedin ki ben, romeo gerçek aşkın savaşçısı Yalnızlık bitti sil gözyaşlarını Kavga etmez sever beni Romeo romeo romeo romeo Sabaha kadar kucaklar beni Romeo romeo romeo romeo Hassas tüy...
  2. Hande Yener Bana Anlat kilibi

Hande Yener Bana Anlat kilibi

hande yener, bana anlat, şarkısı, klibi, yeni klibi ve haberleri burada arkadaşlar Hande Yener, ablmünün adını taşıyan "Bana Anlat" adlı şarkısına klip çekti. Balkonda aşk sahnelerinin bol olduğu yeni klibinin haberleri bu yazımızda sizlerle Melek'ler. Hande Yener, yeni albümü “Bana Anlat”a adını veren şarkıya önceki gün şile-Ağlayankaya’da klip çekti. Kemal Doğulu...
  3. Hande Yener Bana Anlat Şarkı Sözü

Hande Yener Bana Anlat Şarkı Sözü

şarkı sözleri, hande yener, bana anlat, sözleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. son günlerde müzik kanallarında en çok çalınan benimde çok sevdiğim şarkı bana anlat şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler. Her şeyin farkındayım Adın yok sanın yok Çekinme bana anlat Bi insan seviyorsa Bu aşkla doyuyorsa durmalı Yanımda durmalı Ziyaret etmeden hep sürekli...
  4. Hande yener Havaalanı şarkı sözleri

Hande yener Havaalanı şarkı sözleri

havaalanı şarkı sözleri, şarkısının sözleri sözü burada Youtubeye yazarsanız görürsünüz meleklerim şimdiden daha 12 kere dinledim baya sağlam geliyor Yener söyleyim size :D Hande yener Havaalanı şarkı sözleri Uçak, gemi, tren, bir araba fark etmez Bu yolu hiç dert etmez kalbim, kalbim Küçük ya da büyük bir bavul hiç fark etmez Anıları dert etmez Sildim sildim Tam şu anda çıkmalıyım Sona...
  5. Hande Yener Kraliçe Şarkısının Sözleri

Hande Yener Kraliçe Şarkısının Sözleri

Bu konu; Hande Yener kraliçe şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2012 yılının bu son günlerinde pop müziğin başarılı ismi Hande Yener , yılın son albümünü çıkardı. Kraliçe adını verdiği albümden, albümle aynı taşıyan Kraliçe şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.. Hadi söyle bakalım Düşünceni hakkımda Ya da saydır bakalım Yeni gücüm...

Sayfayı Paylaş