gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener - Bitmesin Bu Rüya

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Birgün yatsam sonra rüyaya dalsam Hiç uyanmasam Sonra birden bire sevgilim gelse
    Bana sarılsa
    Yürüsek sahilde, dolaşsak kırlarda
    Sonra birden bana o lafı fısıldasa
    Yürüsek sahilde, dolaşsak kırlarda
    Sonra birden bana aaa

Allah'ım bitmesin bitmesin bu rüya
    Sonunda evlilik olsun
    N'olur uyandırma
    Allah'ım bitmesin bitmesin bu rüya
    Sonunda evlilik olsun...

Hande Yener - Bitmesin Bu Rüya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Bunun Adı Ayrılık

Hande Yener - Bunun Adı Ayrılık

Sensiz geçen bu onuncu gün Vakit oldu sonuncu gün O saf aşık değilim artık Bekler sandığın Sensiz geçen bu onuncu gün Vakit oldu sonuncu gün O saf aşık değilim artık Duygularım darmadağın Yalnız değilim, sıkılmıyorum Aşk dediğin geliyor, geçiyor Viran değilim, yıkılmıyorum Viran kim kendine sor!!! Geri dönme günahkarsın Geri dönme bulamazsın Hiç düşünme bunun adı ayrılık Biliyorsun affetmem...
  2. Hande Yener - Bu Yüzden

Hande Yener - Bu Yüzden

hande yener böylesi sıkar hande yener sevmedim fikrini sevmediğim fikrini aklından çıkar sevmedim aklından çıkar son zamanlarda tarih kendini tekrarlıyor İçindeyken çok acı aşk Dönüp geçmişe bakınca güzel Yani şimdiden ayrılmayı, o yüzden seçtim ben Mükemmel maalesef sıradan Çekilince aşk acısı aradan Yani şimdiden ayrılmayı, o yüzden seçtim ben Sevmedim fikrini aklından çıkar Bil ki...
  3. Hande Yener - Ne rüyası

Hande Yener - Ne rüyası

Hande Yener: Ne görmemizi istiyorlar ne bilmemizi Ne sormamızı istiyorlar ne duymamızı Ne rüyası bu ne dünyası Ne öncesi ne sonrası İnsanlar robot gibi Yalanlar kurmuş sanki Yürüyorlar ceset gibi Ruhları alınmış sanki İnsanlar kuklalar gibi Eldeki oyuncak sanki İnsanlar köle gibi Canları satılık sanki Ali Seval: Makineler var sorgusuz içimde Devreler var duygusuz Sağı solu bilir ama yön...
  4. Hande yener TV

Hande yener TV

Hayranlarının Hande Yener´e ait konserler, klipler, kamera arkası görüntüler özetle Hande Yener´in müzikal hayatına dair her ayrıntıyı izleyebileceği ´Hande Yener TV´´nin 30 Temmuz´da yayın hayatına başlayacağı açıklandı. ´Hande Yener TV´ ile AVEA kullanıcıları cep telefonlarından hayranı oldukları sanatçıyı oturdukları yerden takip etme ayrıcalığını yaşayabilecekler... Aylardır büyük...

Sayfayı Paylaş