gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener Bomba Şarkısını Patlattı: "Alt Dudak"!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hande yener 2014, hande yener alt dudak, 2014 hande yener alt dudak Sevgili melekler, pop müzik dünyamızın en önemli isimlerinden biri olan Hande Yener bu yaza damgasını vuracak parçasını patlattı. “Mükemmel” adını verdiği albüm çalışmasını önümüzdeki günlerde piyasaya çıkarmaya hazırlanan ve her yaptığı ile fark yaratan ünlü sanatçı Hande Yener'in “Alt Dudak” şarkısının söz ve müziği ünlü söz yazarı Altan Çetin imzası taşırken düzenlemesi ünlü müzik adamı Volga Tamöz’e ait...

hande-yener.jpg

Hande Yener Bomba Şarkısını Patlattı: "Alt Dudak"! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Romeo şarkısının sözleri

Hande Yener - Romeo şarkısının sözleri

Hande Yener - Romeo Hande Yener - Romeo Dün hiç yok gibi, uzak, kasımdan soğuk gibi Kar yağıyordu yalnızdım, savaşlar, cepheler Sonra sen geldin, arasından sislerin Büyük yakaların vardı, gösterişliydin Dedin ki ben, romeo gerçek aşkın savaşçısı Yalnızlık bitti sil gözyaşlarını Kavga etmez sever beni Romeo romeo romeo romeo Sabaha kadar kucaklar beni Romeo romeo romeo romeo Hassas tüy...
  2. Hande Yener "Çöp" Şarkı Sözleri

Hande Yener "Çöp" Şarkı Sözleri

Hande Yener, çöp, şarkı sözleri,şarkıları, resimleri aradığınız herşey burda meleklerim... bu kadının sesi çok güzel her renk var sesinde her türlü müziğe söze uyum sağlıyor her ne kadar ilk çıktığı zamanlarını daha çok beğensemde şu son halide güzel farklı imajlarıylada kendinden söz ettirmesini biliyor.işte yeni albümünden "çöp" şarkısının sözleri sizler için meleklerim. ÇÖP...
  3. Hande yener Havaalanı şarkı sözleri

Hande yener Havaalanı şarkı sözleri

havaalanı şarkı sözleri, şarkısının sözleri sözü burada Youtubeye yazarsanız görürsünüz meleklerim şimdiden daha 12 kere dinledim baya sağlam geliyor Yener söyleyim size :D Hande yener Havaalanı şarkı sözleri Uçak, gemi, tren, bir araba fark etmez Bu yolu hiç dert etmez kalbim, kalbim Küçük ya da büyük bir bavul hiç fark etmez Anıları dert etmez Sildim sildim Tam şu anda çıkmalıyım Sona...
  4. Hande Yener Kraliçe Şarkısının Sözleri

Hande Yener Kraliçe Şarkısının Sözleri

Bu konu; Hande Yener kraliçe şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2012 yılının bu son günlerinde pop müziğin başarılı ismi Hande Yener , yılın son albümünü çıkardı. Kraliçe adını verdiği albümden, albümle aynı taşıyan Kraliçe şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.. Hadi söyle bakalım Düşünceni hakkımda Ya da saydır bakalım Yeni gücüm...
  5. Hande Yener "Alt Dudak" Şarkısının Sözleri 2014

Hande Yener "Alt Dudak" Şarkısının Sözleri 2014

hande yener 2014, hande yener alt dudak, 2014 hande yener alt dudak Sevgili melekler, Hande Yener'in merakla beklenen yeni albümü "Mükemmel"den ilk çıkış parçası "Alt Dudak"ı hayranlarının beğenisine sundu. Söz ve müziği ünlü söz yazarı Altan Çetin'e, düzenlemesi ünlü müzik adamı Volga Tamöz’e ait. olan "Alt Dudak" parçasının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle...

Sayfayı Paylaş