gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hande Yener coştu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sanatçımı sex objesimi belli değil vucüt sergilemiş resmen Hande Yener raydan çıkmış artık... HANDE YENER’DEN BARDA SEKSİ ŞOV!
    POPTAN ELEKTRONİK MÜZİĞE GEÇİŞ YAPTIKTAN SONRA SAHNE KOSTÜMLERİNDE DE RADİKAL DEĞİŞİKLİKLERE GİDEN HANDE YENER, GEÇTİĞİMİZ GÜN BİR MEKANDA İÇ ÇAMAŞIRINI ANDIRAN KIYAFETLE SAHNE ALDI.

400 davetiyenin basıldığı özel gecceye basın alınmadı. Ancak bu gizliliğe rağmen Yener sıra dışı sahne kostümüyle görüntülenmekten kurtulamadı. Mekana sevgilisi Kadir Doğulu ile birlikte gelen ve müdavimlerin karşısına iç çamaşırını andıran bir takımla çıkan şarkıcının konseri yaklaşık 4,5 saat sürdü.

Hande Yener coştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener Röpörtajı

Hande Yener Röpörtajı

Hande Yener Hande Yener yeni albümü “Hipnoz” u geçtiğimiz hafta yayınladı. Bizde sanatçı ile albümün ilk röportajlarından biri için bir araya geldik. YEPYENİ BİR ALBÜMLE AMA EN ÖNEMLİSİ YENİDEN, YEPYENİ BİR TARZLA KARŞIMIZDASINIZ. İLK OLARAK ALBÜMLE İLGİLİ NELER SÖYLEMEK İSTERSİNİZ ? Öncelikle herkese “Hipnoz” albümü ile tekrar merhaba. “Hipnoz” albümü benim şu zamana kadar...
  2. 2009 hande yener modeli

2009 hande yener modeli

2009 MODEL HANDE YENER! HANDE YENER, 2009 YILI KONSER TURNESİNE İZMİR’DEN START VERİRKEN YİNE İLGİNÇ KIYAFETLERİYLE DİKKATLERİ ÜZERİNDE TOPLADI. İzmir Bornova’daki bir mekanda sahne alan Hande Yener, nisan ayında çıkaracağı albümden şarkıları da seslendirerek, hayranlarına sürpriz yaptı. Beyaz çorapları, çiçekli mini eteği, fırfırlı iç çamaşırları, pembe eldivenlerinin yanı sıra ilginç...
  3. Hande Yener Hayrola 2009

Hande Yener Hayrola 2009

SANATÇI ADI: Hande Yener ALBÜM ADI: Hayrola ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: Albüm Çıkış Tarihi Nisan Olarak Belirleniyor..
  4. Hande Yener - Ok yay

Hande Yener - Ok yay

Benden bu kadar, üzgünüm ! Zaman verdim Ödünç verdim zaman zaman... Bir sebep yokmuş uzatmak için Taştım ben inan inan inan Ok yaydan çıktı gitti Başka zamana, başka aşklara, yollara... Benden bu kadar, üzgünüm Savaş verdim Kayıp verdim, dayanmayaa Bir sebep yokmuş uzatmak için Taştım ben inan inan inan Ok yaydan çıktı gitti Başka zamana, başka aşklara, yollara...

Sayfayı Paylaş