gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hande Yener Demet Akalın Arasında ki Soğuk Rüzgarlar

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hande yener demet akalın hande yener demet akalın kavga ile ilgili bilgiler burada melekler. Hande Yener Demet Akalın arasında ki sular bir tülü durulmak bilmiyor melekler :) Bir bakıyorsunuz can ciğer kuzu sarması, bir bakıyorsunuz birbilerini bir kaşık suda boğacak kadar öfkeli demeçler veriyorlar basına. Eh, bu camiada varsan ve hele de rakipsen , Hande Yener Demet Akalın kavga da edersin, birbirini de yersin. Boşuna demiyorlar bu camiada dostluk olmaz diye. Geçtiğimiz gün bir radyo programına röportaj veren Hande Yener, bakın Demet Akalın ile ilgili neler demiş melekler..

"Uzun süredir görüşmüyoruz. Bir uzaklaşma var. Aramızda soğuk rüzgarlar esiyor. Ben böyle iyiyim. İlla aynı meslekteyiz diye yan yana olmak zorunda değiliz. Bizim camiada dostluk çok zor."

Yener, Demet Akalın'la alay eden radyocu Zeki Kayahan Coşkun'a hak verince ikili küsmüştü.

Hande Yener Demet Akalın Arasında ki Soğuk Rüzgarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Anlamadın Ki

Hande Yener - Anlamadın Ki

ne mektubun geliyor ne de bir haberin Hayallerim bile aynı artık ezberledim Kahrolurum biliyorsun sensin tek sebebim Dağlar gibi yüreğimi parçaladın yar sen Düğümledin yollarımı Boş bıraktın kollarımı Sana verdim yıllarımı Acımadın ki sen Keder olsan çekiyordum Tükensem of demiyordum Canımdan çok seviyordum Anlamadın ki sen
  2. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  3. "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Osman'ı ve Demet Akalın

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Osman'ı ve Demet Akalın

öyle bir geçer zaman ki osman, demet akalın, küçük osman ve demet akalın, emir berke, demet akalın "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin küçük yıldızı Osman ve Demet Akalın yanyana gelmiş ve bakın nasıl poz vermişler Melek'ler:) Demet Akalın, " ödül törenlerindeki en iyi arkadaşım" diye Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin "Küçük Osman" Emir Berke'yle çekilmiş bir...
  4. Hande Yener ve Demet Akalın savaşı

Hande Yener ve Demet Akalın savaşı

hande yener ve demet akalın savaşı, demet akalın ve hande yener savaşı, hakkında merak ettiğiniz bilgiler burda arkadaşlar. İki güzel şarkıcının arasında ki soğuk rüzgarlar yeniden mi alevlenecek; buyrun bu haberimiz de öğrenelim Melek'ler. :) Demet Akalın, önceki akşam Dj Suat Ateşdağlı ile Etiler’deki bir mekanda sahneye çıktı. Aynı saatlerde Hande Yener de Ortaköy’deki bir başka...

Sayfayı Paylaş