gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hande yener, erol köseyi bıraktı yeni bir firma ile anlaştı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

YENİ BİR FİRMAYLA ANLAŞTI!

HANDE YENER, EROL KÖSE'YLE SORUNLU AYRILIKTAN SONRA YENİ BİR FİRMAYLA ANLAŞTI.

Son yıllarda imajını yenileyen Hande Yener, Erol Köse'yle sorunlu ayrılıktan sonra yeni bir firmayla anlaştı.
    Yener, yakında yeni albümünü çıkaracak. Yeni bir firmaya transfer olduğu için heyecanlı olduğunu söyleyen Yener, 'Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan, her albümümde farklı heyecanlar yaşatan ve doğru yaptığım hissini veren dinleyicilerime çok yakında çıkacak yepyeni albümümün de müjdesini vermek istiyorum.' dedi.

gecce.com

Hande yener, erol köseyi bıraktı yeni bir firma ile anlaştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Bir İz Gerek

Hande Yener - Bir İz Gerek

Akamayan sözlerini Buz kesmiş gözlerini Acımasızca üstüme Salıyorsun susuyorsun Yağamayan yağmur gibi Uğuldayan sessizliği Hatıranın hatırına Bozmuyorsun susuyorsun Her güzel şey biter deyip, çağırdığın bu matemin, İki yorgun şahidiyiz, ağırlıyoruz biz bizi, Her güzel şey biter deyip, çağırdığın bu matemin, İki yorgun şahidiyiz, uğurluyoruz biz bizi Susar bu dil susar evet tadım...
  2. Hande Yener yeni albümünü tamamladı: "HAYROLA"

Hande Yener yeni albümünü tamamladı: "HAYROLA"

Yeni albümü "Hayrola"nın stüdyo kayıtlarını tamamlayan Hande Yener, nisan ayının ilk günlerinde müzik marketlerde yerini alacak olan yeni albümünün hit şarkılarla dolu olduğunu söyledi ve "Bu albüm yepyeni bir enerjiyle doğdu. İçimdeki beni dışarı çıkarabildiğim için, gizli saklı kalmış hissettiğim herşeyi bu albümde anlattım. Şu an dünyayı bu gözlüklerle görüyorum. Umarım...
  3. Hande Yener yeni albüme yeni klip çekti

Hande Yener yeni albüme yeni klip çekti

hande yener son klip hande yener bana anlat klibi nerede çekildi hande yener, 2011, yeni albüm, bana anlat, şarkısı, klibi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Henüz piyasaya çıkmayan yeni albümünün çalışmalarını bitiren Hande Yener, albümün çıkış şarkısı "Bana Anlat"a klip çekti Melek'lerim. Yeni klibi için 5 kostüm tasarlatan Hande'nin haberini hemen aktarıyoruz sizlere...
  4. Hande Yener in Yeni Sevgilisi

Hande Yener in Yeni Sevgilisi

Hande Yener in Yeni Sevgilisi kim haberini duyan var mı arkadaşlar uzun zamandır sevgilisiyle anılmıyordu merak ettim.
  5. Hande Yener in Yeni Sevgilisi Kim

Hande Yener in Yeni Sevgilisi Kim

Hande Yener in Yeni Sevgilisi Hande Yener in Yeni Sevgilisi Kim Türk Pop Müziği'nin başarılı seslerinden Hande Yener, 3 yıllık ilişkisini bitirmiş ve 15 gün önce bir işadamanın oğlulya aşka yelken açmış Melek'lerim. "Hande Yener kendine yeni sevgili buldu" Hande Yener, 3 yıllık sevgilisi ile ne zaman evlenecekler diye beklenirken Kadir Doğulu’dan 3 hafta önce ayrılmış, adı...

Sayfayı Paylaş